Arkadiusz Dobosz



Manager i trener z ponad 22 letnim doświadczeniem biznesowym w pracy na kluczowych kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach (Carlsberg, V&S Absolut, Wyborowa S.A.).

Z rozległą praktyką w zarządzaniu wielokulturowymi, interpersonalnymi i wielonarodowymi zespołami. W spółce Wyborowa S.A. przez ponad 2 lata łączył stanowisko Dyrektora Marki, rozwijając takie marki, jak Ballantine’s czy Chivas do pozycji liderów rynkowych, z funkcją trenera wewnętrznego, wdrażając w firmie kulturę opartą na 7 Nawykach skutecznego działania.

Doskonała znajomość specyfiki pracy w dużych i małych firmach, doświadczenie w zarządzaniu zespołami i wdrażaniu procesów rozwojowych, pozwala mu optymalizować dobór narzędzi usprawniających procesy, jak również samo ich wdrażanie.

Główne obszary specjalizacji merytorycznej:

  • podnoszenie skuteczności osobistej i interpersonalnej,
  • podnoszenie kompetencji liderskich,
  • podnoszenie skuteczności realizacji celów biznesowych

Doświadczony lider, autor wielu publikacji, prelegent i trener. Szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci, którego mottem życiowym jest, że „Człowiek może wszystko, jeśli wie czego chce, chce tego bardzo, ma na to plan i dyscyplinę realizacji.”