POSZUKUJEMY KONSULTANTA WSPÓŁPRACOWNIKA

Polskie przedstawicielstwo jednej z największych firm na świecie chce powiększyć swój zespół.

Jeśli dotychczas byłeś zatrudniony na etat ale szukasz nowych wyzwań i bierzesz pod uwagę swój rozwój w obszarze doradztwa związanego z poprawą osobistej efektywności czy zarządzania zespołami to trafiłeś we właściwe miejsce.
Szukamy współpracowników, którzy chcą budować swoją markę, współpracę z klientami i pomagać im w osiąganiu lepszych rezultatów, czerpiąc z tego ogromną satysfakcję

Nasz idealny kandydat

  • ma doświadczenie menedżerskie
  • jego życiorys jest przekonujący dla osób zarządzających jako partnera do współpracy
  • rozumie koncepcję wprowadzania zmian procesów i zachowań w organizacji
  • jest entuzjastą rozwoju ludzi i organizacji
  • lubi pracować z ludźmi i nie boi się wyzwań


Ważne dla stanowiska

Jest to samodzielne stanowisko w systemie współpracy z FranklinCovey z pełnym dostępem do zasobów i wsparciem firmy. Może, ale nie musi być to praca w pełnym wymiarze, jednak od kandydatów oczekujemy prawdziwego zaangażowania.

Co możesz otrzymać

Prócz uczciwej prowizji, praca z FranklinCovey pozwala rozwijać się zarówno pod względem osobistym jak i zawodowym. Możesz współpracować z zespołem, dla którego ważny jest Twój sukces i zadowolenie naszych klientów. Będziemy Cię wspierać w sprzedaży, podzielimy się wiedzą i doświadczeniem jak współpracować z klientami, aby doświadczali budowania trwałej i znaczącej wartości. Dowiesz się o unikalnych produktach i szkoleniach, o tym jak je prowadzić, wdrażać, jak współpracować z klientami. Pomożemy rozwijać Twoje umiejętności i trenerskie doradcze.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Jeśli te rozwiązania są Ci bliskie, pomożemy Ci prowadzić je na najwyższym poziomie