SPRAWNY MENEDŻER - Delegowanie, które wspiera efektywność zespołu

Sprawdzone sposoby motywowania przez delegowanie bez mikrozarządzania.

Trener prowadzący – JERZY PIEKARSKI

Czego się nauczysz:

 • Mentalności szefa, który wygrywa dzięki zespołowi, a nie jest samotnym strzelcem.
 • Delegowania, które buduje efektywność pracy, zaangażowanie i inicjatywę podwładnych oraz rozwija ich umiejętności.
 • Delegowania trudnych projektów na zasadzie wspólnej korzyści.
 • Delegowania tak, by wszystko było zrobione na czas, jakościowo i z minimalnym nadzorem.

Jak naprawdę zwiększyć efektywność pracowników?

Przez lata większość organizacji działała w oparciu o przekonanie, że dodatkowy procent czy dwa prowizji, mały bonus, czy członkostwo w popularnym klubie sportowym albo siłowni jest tym, co zwiększa efektywność pracowników. Jednak, na dłuższą metę, warto zastanowić się, czy pracownicy tak naprawdę potrzebują kolejnego 50 calowego telewizora lub kolejnej ekskluzywnej zagranicznej wycieczki. Podczas szkolenia dowiesz się, jak zwiększyć efektywność pracowników, wykorzystując ich realne potrzeby i ambicje.

Efektywność pracowników zależy od ich poczucia wpływu

Istnieje bowiem coś czego pragną prawie wszyscy – wnieść swój wkład. Chcą coś zmienić. Chcą autonomii, niezależności w działaniach napędzanej wiarą, że mogą osiągnąć mistrzostwo w swoim fachu. Chcą czuć, że to, co robią ma sens. Dążenie do samorealizacji jest większą motywacją pracowników niż aspekty finansowe i gwarantuje maksymalną efektywność pracy. Naprawdę efektywni pracownicy wychodzą poza normy i schematy, nie zatrzymują się, gdy osiągną postawiony cel. Prą dalej, stawiając sobie kolejne wyzwania, ponieważ napędza ich niezależność. Nie da się połączyć mikrozarządzania z samomotywacją. Przestań przenosić odpowiedzialność ze swoich ludzi na swoje barki. Daj im odpowiedzialność i zwiększ ich efektywność w pracy. Oni naprawdę tego chcą! Szkolenie nauczy Cię rozpoznawać potrzeby członków zespołu i wykorzystywać je do realizacji celów organizacji. Można to osiągnąć m.in. poprzez odpowiedzialne delegowanie zadań.

Umiejętne delegowanie jest podstawą efektywności pracy

W trakcie interaktywnych warsztatów dowiesz się, jak realizować cele poprzez swój zespół tak, by nie wpadać ani w pułapkę mikronadzoru, ani utraty kontroli. Podczas szkolenia poznasz przepis na delegowanie, które rozwija inicjatywę i efektywność pracowników w bardzo praktyczny sposób za pomocą planera delegowania zadań. Zobaczysz skuteczne i nieskuteczne sposoby delegowania na podstawie interesującego przypadku wideo. Ponadto dzięki obecności uczestników z różnych branż będziesz mógł wymienić się doświadczeniami.

Szkolenie sprawi, że zbudujesz w sobie mentalność szefa, który nie jest samotnym strzelcem, lecz wygrywa dzięki zespołowi. Przećwiczysz w grupie delegowanie trudnych projektów na zasadzie wspólnej korzyści oraz sposoby interweniowania, kiedy efektywność pracy spada.

Przekonaj się, jakie zmiany musisz wprowadzić, by skutecznie zwiększyć efektywność pracowników.

Pokaż więcej

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Kurs obejmuje:

 • Narzędzie diagnostyczne przed warsztatami.
 • 2-godz. warsztaty na żywo online specjalisty zarządzania zespołem.
 • Wymianę doświadczeń w gronie maks. 16 osób z różnych branż.
 • Inspirujące materiały wideo.
 • Podręcznik uczestnika (w pdf).
 • Plan wdrożenia.
 • Certyfikat Sprawnego menedżera po ukończeniu warsztatów.