UWAŻNY SZEF - Buduj zaangażowanie w kontaktach 1:1

Najlepsze praktyki prowadzenia wartościowych rozmów z pracownikiem na co dzień.

Trener prowadzący – JERZY PIEKARSKI

Czego się nauczysz:

 • Zarządzania i motywowania pracowników na różnym etapie zaangażowania.
 • Budowania zespołu przez spotkania 1:1.
 • Przepisu na wartościowe spotkanie 1:1.
 • Zadawania pytań, które budują porozumienie i zaufanie w zespole.
 • Postępowania z pracownikami, budującego zaangażowanie w oparciu o paradygmat niepodzielnej jednostki.

Budowanie zespołu daje długotrwały zwrot z inwestycji

Naszą najlepszą bronią w walce z każdym kryzysem jest jego prewencja. Spotkania 1:1 służą nie tylko temu, by motywować pracowników są czymś w rodzaju kryzysowego radaru. Pozwalają nam zrozumieć, gdzie jesteśmy, odkryć szybciej niebezpieczeństwa i skorygować kurs. Bez nich nawet najlepiej zaplanowany lot, czy idealna trasa – zarządzanie firmą – mogą się skończyć katastrofą. Regularne 1:1 pozwolą nam wyczuć puls zespołu oraz skutecznie zwalczyć niepewność, bezosobowość i bierność w organizacji. Będziemy wiedzieli, jak stoimy z projektami, jak pracownicy odnajdują się w zespole oraz szybciej odkryjemy i zażegnamy potencjalne niebezpieczeństwa.

Wiedza, jak motywować pracowników – to niezbędnik menedżera

Słynne powiedzenie mówi, że przychodzimy do organizacji z różnych powodów: dla pieniędzy, stanowiska czy renomy firmy – ale odchodzimy ze względu na szefa. Motywacja pracowników rośnie proporcjonalnie do zainteresowania się nimi ich przełożonego. Spotkania 1:1 dają mu płaszczyznę do spojrzenia na podwładnego przez pryzmat jego talentów, aspiracji i marzeń, a nie tylko tabelki z wynikami. W sytuacji pracy zdalnej – to idealny moment na kontakt z podwładnymi, by zapewnić ich, że ich role i zadania są dla firmy ważne. Regularne 1:1 są elementem budowania zespołu, jako jednolitego ekosystemu, w którym każdy wie, dokąd zmierza firma i jak on osobiście przyczynia się do zbliżania się jej do tego celu.

Jak zaangażować pracowników – praktyczne szkolenie

Na interaktywnych warsztatach nauczysz się, jak motywować pracowników, poznasz model zaangażowania i odniesiesz go do swojego zespołu. Dowiesz się, jakie są najlepsze praktyki prowadzenia spotkań 1:1 i wymienisz doświadczenia z innymi profesjonalistami. Poznasz holistyczny model podejścia do pracownika w oparciu o paradygmat niepodzielnej jednostki i dowiesz się, jak go stosować. Przećwiczysz spotkania 1:1 w grupach, dostaniesz proste arkusze do ich przygotowania i zainspirujesz się ciekawymi materiałami wideo.

Motywowanie pracowników sposobem na rozwój firmy

Wielu szefów zastanawia się, jak zwiększyć zaangażowanie pracowników w prowadzoną działalność biznesową. Odpowiedzią na to pytanie jest motywacja. To sekretny składnik, który dodaje energii, a także poprawia wydajność w miejscu wykonywania zawodowych obowiązków. Motywacja pracowników wpływa na innowacyjne podejście do wielu spraw, szybsze osiąganie założonych celów oraz dostarczanie wysokiej jakości efektów. Szkolenie z motywowania nauczy Cię, jak powinno przebiegać budowanie zaangażowania pracowników, by zatrudniona kadra dobrze czuła się w swoim towarzystwie, unikała konfliktów i była maksymalnie wydajna.

Motywowanie pracowników – dobre szkolenie przewagą w biznesie

W bardzo konkurencyjnym i wymagającym środowisku biznesowym szkolenia, skupiające się na określonej wiedzy czy umiejętnościach, są niezwykle ważne. Dowiesz się podczas nich nie tylko jak zaangażować pracowników, ale także co zrobić, by czuli się dobrze w organizacji i jak wykorzystać samo motywowanie pracowników do efektywnego rozwijania biznesu. Inne szkolenia mogą przekazać Ci wiele informacji i wskazówek, ale nie nauczą Cię, jak stosować zdobytą wiedzę w praktyce. Nasze szkolenie koncentruje się na tym, aby każdy uczestnik mógł łatwo wdrożyć wszystkie nowe umiejętności w swojej własnej firmie.

Pokaż więcej
Poprzedni
Następny

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Kurs obejmuje:

 • Narzędzie diagnostyczne przed warsztatami.
 • 2-godz. warsztaty na żywo online specjalisty zarządzania zespołem.
 • Wymianę doświadczeń w gronie maks. 16 osób z różnych branż.
 • Inspirujące materiały wideo.
 • Podręcznik uczestnika (w pdf).
 • Plan wdrożenia.
 • Certyfikat Uważnego szefa po ukończeniu warsztatów.