WIRTUALNY PRACOWNIK - Jak pracować zdalnie i nie zwariować

Jak działać w systemie pracy zdalnej i mieszanej, by nie marnotrawić swojej energii, utrzymać skuteczność i nie zaszkodzić relacjom w pracy i domu.

Trener prowadzący – IWONA KIWERSKA

Czego się nauczysz:

 • Jak być równie lub bardziej efektywnym, pracując z domu niż z biura.
 • Jak nie poddawać się prokrastynacji, a organizować pracę tak, by wywiązać się na czas ze wszystkich zobowiązań i nie zaniedbywać ważnych ról.
 • Jak mieć energię na pracę zdalną.
 • Praktycznych sposobów zarządzania czasem, uwagą, energią, zadaniami i relacjami.

Praca zdalna jest znakiem naszych czasów

„Obyś żył w ciekawych czasach” – ta starożytna chińska klątwa z pewnością przychodzi dziś do głowy niejednemu. Dzisiejsza sytuacja uczy nas wiele o elastyczności – gdy już przyzwyczailiśmy się do pracy z domu, przyszło nam wracać do biur – ale tylko na chwilę i w specyficznych warunkach. Wygląda na to, że długotrwała praca zdalna i godziny spędzone przed ekranem będą przez jakiś czas nową normą.

Praca z domu w praktyce nie jest taka prosta

Przed nadejściem kryzysu wielu profesjonalistów marzyło o organizacji pracy z domu – jako recepcie na wieczne korki, uciążliwe dojazdy i korowód spotkań. Codzienność pracy z domu wielu jednak zaskoczyła. Tak jak oni, zastanawiasz się, czy nie ma lepszych sposobów na zarządzanie sobą i organizację pracy. Z pewnością część porad jest Ci znana, jednak pewnie nie wszystkie z nich stosujesz. Obecna sytuacja, gdy spotkania i dzień pracy wymykają się spod kontroli, wzywa nieuchronnie do zmian w zachowaniu. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że dobrze wypracowane nawyki pomogą nam również, kiedy kryzys się skończy, zmienić pracę z domu z wymuszonej na wymarzoną.

Poznaj praktykę i teorię dobrej organizacji pracy i zarządzania swoją energią

Na interaktywnych warsztatach poznasz narzędzia z zakresu organizacji pracy zdalnej, zarządzania czasem w oparciu o role, produktywności przed ekranem i model gospodarowania energią. Przećwiczysz odpowiednie planowanie czasu i zarządzanie sobą i priorytetami tak, by dokonywać odpowiednich wyborów na co dzień. Poznasz prosty sposób autodiagnozy swojego poziomu energii i praktyczne porady, jak regenerować ją w 4 kluczowych obszarach. Zainspirujesz się, oglądając film instruktażowy dotyczący zarządzania energią i przećwiczysz układanie planu dnia i tygodnia z partnerami. Poznasz najlepsze praktyki pracy zdalnej od profesjonalistów i innych menedżerów w grupie.

Pokaż więcej

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Kurs obejmuje:

 • Narzędzie diagnostyczne przed warsztatami.
 • 2-godzinne warsztaty na żywo online specjalisty zarządzania czasem i pracy wirtualnej.
 • Wymianę doświadczeń w gronie maks.16 osób z różnych branż.
 • Inspirujące materiały wideo.
 • Podręcznik uczestnika (w pdf).
 • Plan wdrożenia.
 • Certyfikat Wirtualnego pracownika po ukończeniu warsztatów.