Zrozumieć uprzedzenia, by uwolnić potencjał i uniknąć błędów.

Demo jest krótkim omówieniem koncepcji i głównych założeń podejścia FranklinCovey do inkluzywnego przywództwa oraz identyfikowania i przeciwdziałania stronniczości.

Przeciwdziałanie uprzedzeniom i stronniczości w organizacji powoduje, że ludzie czują się w pracy dobrze i bezpiecznie oraz chcą dawać z siebie to, co najlepsze.

Podczas podejmowania różnych decyzji analizujemy mnóstwo informacji, które dotyczą różnych sytuacji i ludzi. Oddziałuje na nas wiele bodźców jednocześnie, a musimy reagować szybko, więc nasz mózg działa na skróty i często ulegamy myśleniu tendencyjnemu.
Jest to sposób, w jaki nasze mózgi kompensują przeciążenie. To naturalna skłonność umysłu, której wszyscy bez wyjątku ulegamy, ale nie wszyscy jesteśmy tego świadomi. Skróty myślowe prowadzą do przekonań takich jak np. nieuświadomiona stronniczość i/lub uprzedzenia, szczególnie jeśli chodzi o interakcje z innymi.
Temat ten dotyczy nie tylko naszego sposobu myślenia o osobach, które się od nas różnią w sposób widoczny (wiek, religia, kwalifikacje, wygląd itd.), ale przede wszystkim nastawienia do innych (wrogiego czy też faworyzującego), z którego często nie zdajemy sobie sprawy. Stąd na przykład, nie doceniamy jednych, a przeceniamy innych członków zespołu…

W tym 60-minutowym demo zwrócimy uwagę na:

 • Wpływ nieuświadomionych przekonań na zachowania, decyzje i w efekcie na rezultaty.
 • Ściśle zintegrowany model eliminowania uprzedzeń i stronniczości w Twojej organizacji.
 • Trzy pułapki percepcji, na które  nasz mózg jest nieustannie narażony.


  Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych, a w tym oferty środkami komunikacji elektronicznej:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCPL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-384) przy ul. Włodarzewskiej 33, informacji handlowych o produktach lub usługach tej Spółki, a w tym oferty handlowej w formie wiadomości e-mail na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.
  Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie poprzez wiadomość na adres iod@franklincovey.pl

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dziś!

  Dodatkowe informacje można uzyskać, kontaktując się z naszym biurem pod numerem telefonu + 48 692-485-431 lub adresem e-mail:office@franklincovey.pl

  Dane kontaktowe

  FCPL Sp. z o.o.
  ul. Włodarzewska 33,
  02-384 Warszawa
  Tel: (+48) 692 485 431
  E-mail: office@franklincovey.pl

  Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000124609, NIP: 1132100414. Wysokość kapitału zakładowego: 650 000,00 PLN.

  Social Media

  IN FB YT
  Nie wyświetlaj ponownie
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  X