Budowanie inteligencji społeczno-emocjonalnej na każdym poziomie w organizacji.

Demo prezentuje wybrane elementy programu 7 Nawyków skutecznego działania wskazując możliwości ich wykorzystania w organizacji.

Kształtujemy skuteczne nawyki poprzez zmianę postaw, rozwój właściwych umiejętności i wykorzystanie odpowiednich narzędzi.

Demo kierujemy do organizacji, które oprócz kompetencji specjalistycznych dla danego stanowiska chcą rozwijać w zespołach umiejętności społeczne: odpowiedzialność za wyniki, dojrzałość biznesową, rozwiązywanie problemów, empatię w komunikacji, budowanie relacji in.

Niezależnie od roli każdy potrzebuje kompetencji społeczno-emocjonalnych, choćby dlatego, żeby działać w zespole. Program oparty jest na książce „7 Nawyków skutecznego działania”, uznawanej od 30 lat za najbardziej wpływową publikację na temat kształtowania umiejętności interpersonalnych, napędzających wyniki indywidualne i zespołowe.

Podczas tego 60-minutowego demo pokażemy jak 7 Nawyków może:

 • Pomóc rozwijać proaktywność i współodpowiedzialność za wyniki
 • Zmieniać nieskuteczne paradygmaty na takie, które prowadzą nas do efektywnych rozwiązań
 • Rozwijać umiejętności niezbędne w osiąganiu wyników indywidualnie i zespołowo.
 • Krzewić postawy wspierające dobrą współpracę z innymi.
 • Zadbać o równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.


  Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych, a w tym oferty środkami komunikacji elektronicznej:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCPL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-384) przy ul. Włodarzewskiej 33, informacji handlowych o produktach lub usługach tej Spółki, a w tym oferty handlowej w formie wiadomości e-mail na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.
  Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie poprzez wiadomość na adres iod@franklincovey.pl

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dziś!

  Dodatkowe informacje można uzyskać, kontaktując się z naszym biurem pod numerem telefonu + 48 692-485-431 lub adresem e-mail:office@franklincovey.pl

  Dane kontaktowe

  FCPL Sp. z o.o.
  ul. Włodarzewska 33,
  02-384 Warszawa
  Tel: (+48) 692 485 431
  E-mail: office@franklincovey.pl

  Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000124609, NIP: 1132100414. Wysokość kapitału zakładowego: 650 000,00 PLN.

  Social Media

  IN FB YT
  Nie wyświetlaj ponownie
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  X