Siła i wpływ Twojej prezentacji!

Demo prezentuje wybrane elementy programu Presentation Advantage

Źle przygotowane i poprowadzone prezentacje są jednym z największych ukrytych i wszechobecnych kosztów w wielu firmach.

W raporcie na temat wypadku promu kosmicznego “Challengera” ujawniono, że jednym jego z powodów było niejasne przedstawienie informacji przez inżynierów do kadry zarządzającej. Gdyby przejrzyście przedstawili dane, jakimi dysponowali, mogliby przekonać kadrę NASA do odwołania lotu.

Jeżeli chcesz uniknąć wypadków w swoich projektach, pracy, poznaj program Presentation Advantage, który został opracowany zgodnie z najnowszymi doniesieniami neuronauki, by skuteczniej przekazywać informacje, wywierać wpływ i przekonywać innych w dzisiejszym, opartym na wiedzy, świecie.  

Na 60-minutowym spotkaniu na żywo online przedstawimy w skrócie kilka zagadnień, które pomogą zrozumieć koncepcję i strukturę tego rozwiązania:

 • Dlaczego ten temat jest tak ważny w dzisiejszym świecie rywalizacji.
 • Co zawiera program Presentation Advantage (z przykładami filmowymi)
 • Jak praktycznie wygląda szkolenie.


  Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych, a w tym oferty środkami komunikacji elektronicznej:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCPL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-384) przy ul. Włodarzewskiej 33, informacji handlowych o produktach lub usługach tej Spółki, a w tym oferty handlowej w formie wiadomości e-mail na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.
  Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie poprzez wiadomość na adres iod@franklincovey.pl

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dziś!

  Dodatkowe informacje można uzyskać, kontaktując się z naszym biurem pod numerem telefonu + 48 692-485-431 lub adresem e-mail:office@franklincovey.pl

  Dane kontaktowe

  FCPL Sp. z o.o.
  ul. Włodarzewska 33,
  02-384 Warszawa
  Tel: (+48) 692 485 431
  E-mail: office@franklincovey.pl

  Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000124609, NIP: 1132100414. Wysokość kapitału zakładowego: 650 000,00 PLN.

  Social Media

  IN FB YT
  Nie wyświetlaj ponownie
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  X