ALL ACCESS PASS

Najbardziej opłacalna ścieżka do znaczącego zwiększenia efektywności firmy z wykorzystaniem pełnego dostępu do know-how FranklinCovey.

All Access Pass to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala poszerzyć krąg wpływu, osiągnąć cele biznesowe oraz umożliwia ciągły i systematyczny rozwój firmy oraz jej pracowników. To rozwiązanie pozwala na dostęp do bogatej biblioteki zasobów FranklinCovey, w tym także do badań, wirtualnych kursów, narzędzi wzmacniających i wspierających oraz zasobów dostępnych na żądanie. Istnieje również możliwość współpracy z konsultantami FranklinCovey przy tworzeniu ścieżki rozwoju organizacji i pracowników.

Korzyści z wykupienia licencji:
  • Zasoby – dostęp do zasobów FranklinCovey oraz szeregu nowości, teraz za znacznie niższą cenę poprzez wykupienie licencji dla grupy użytkowników.
  • Wpływ – wzmocnienie i utrwalenie dobrych nawyków oraz zmiany zachowań poprzez dostęp do ponad 150 modułów e-learningowych opartych na światowej klasy materiałach wideo FranklinCovey.
  • Elastyczność – dostęp do zasobów bez ograniczeń czasowych oraz na różne sposoby, co umożliwia firmie i pracownikom korzystanie z zasobów w najodpowiedniejszym dla nich terminie. W ramach dostępu do All Access możliwa jest certyfikacja trenerów wewnętrznych w danej organizacji.
  • Dodatkowe usługi – W każdej chwili można skorzystać ze wsparcia FranklinCovey, zamówić usługi wspierające rozwój swoich pracowników, takie jak: szkolenia, coaching, wsparcie merytoryczne.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących wdrożenia All Access Pass, prosimy o kontakt:

Krzysztof Wiszniowski
Manager, Business Relations
Tel.: +48 22 824 11 28
Tel. kom.: +48 662 287 108
E-mail: krzysztof.wiszniowski@franklincovey.pl