Platforma All Access Pass® FranklinCovey

Docieraj do wszystkich pracowników, realizuj cele biznesowe i trwale wpływaj na wyniki dzięki nieograniczonemu dostępowi do materiałów i rozwiązań FranklinCovey.

Dostosowany do Twoich potrzeb dostęp do treści, narzędzi i technologii FranklinCovey

Oddajemy do Twojej dyspozycji sprawdzone materiały i rozwiązania, zespół doświadczonych konsultantów, dynamiczną platformę wspierającą zmianę zachowań i monitorującą kluczowe wskaźniki. Wszystko to, by pomóc Twoim liderom i zespołom efektywnie przejść przez indywidualne programy rozwoju, które w wielu organizacjach przyniosły wyjątkowe rezultaty.

Organizacje, które współpracują z nami od lat, zauważają, że ich pracownicy zmieniają swoje indywidualne i zbiorowe zachowania w sposób, który wywiera znaczący, pozytywny wpływ na wyniki całej firmy. Dzięki tym zmianom, pracownicy wspólnie rozwiązują najbardziej palące problemy organizacji i osiągają przełomowe wyniki.

Platforma All Access Pass® FranklinCovey pomaga uzyskać największy zwrot z inwestycji w szkolenia i rozwój, zapewniając dostęp do treści i technologii, a także do zaplecza ekspertów, którzy pomogą Ci zaprojektować i dostarczyć unikalne rozwiązania edukacyjne, dostosowane do potrzeb Twojej organizacji.

Materiały, programy i treści FranklinCovey, stworzone zostały z myślą o rozwiązywaniu problemów, z którymi Twoi pracownicy mierzą się obecnie i które mogą napotkać w przyszłości. Korzystanie z zasobów FranklinCovey przyniesie Twojej organizacji korzyści w kilku obszarach.

 • ELASTYCZNOŚĆ: Dostęp do treści FranklinCovey na wiele różnych sposobów.
 • WPŁYW: Zogniskowanie rozwiązań FranklinCovey na konkretnych potrzebach biznesowych.
 • WARTOŚĆ: Znaczące zwiększenie liczby osób, do których możesz dotrzeć, przy niższej cenie za osobę.

Co obejmuje licencja dostępu?

Twoja licencja AAP daje Ci dostęp do narzędzi, ocen, filmów, cyfrowych modułów edukacyjnych oraz wszystkich programów FranklinCovey – w formule na żywo, online i na żądanie.

Materiały i treść

Pomóż swoim liderom zmienić ich sposób myślenia i zachowania, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom opartym na ponadczasowych zasadach ludzkiej efektywności.

Ludzie

Wykorzystaj eksperckie doświadczenie konsultantów FranklinCovey lub certyfikuj własnych trenerów wewnętrznych, aby dostarczać programy odpowiadające potrzebom Twojej organizacji.

Technologia

Nasza innowacyjna technologia ocenia postępy i utrzymuje zaangażowanie uczestników w proces edukacyjny, aby doprowadzić do trwałej zmiany zachowania.

Usługi

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług, aby dostosować programy szkoleniowe do swoich potrzeb i uzyskać jeszcze lepsze efekty.
Quote PNG

Licencja All Access Pass pozwoliła nam na stworzenie szeroko zakrojonego programu rozwoju przywództwa w przystępnej cenie. Elastyczność form edukacji w opcji na żądanie, wirtualnie i na sali szkoleniowej, zawarta w cenie dostępu, zapewnia, że wszyscy nasi liderzy mogą uczestniczyć w programie niezależnie od lokalizacji i ograniczeń czasowych. AAP zmienił nasze podejście do rozwoju pracowników.

— Julie Moore, Menedżer ds. rozwoju kariery, Gainwell Technologies

All Access Pass FranklinCovey – opcje dostępu

Personal Effectiveness Pass

Zaszczep w swoich pracownikach nawyki skuteczności i rozwiń umiejętności, które będą wspierać rozwój Twojej organizacji.

Przykładowe programy:

 • 7 nawyków skutecznego działania
 • 5 decyzji. Wyjątkowa efektywność®
 • Podstawy zarządzania projektami dla nieformalnego kierownika projektu®
 • Leading Customer Loyalty
 • Oraz wiele innych

All Access Pass

Rozwijaj wyjątkowych liderów, którzy dostrzegają potencjał swoich pracowników i angażują ich do osiągania przełomowych wyników. Ta opcja zawiera wszystko, co znajduje się w Personal Effectiveness Pass.

Przykładowe programy:

 • Szybkość zaufania®
 • 4 role lidera®
 • 6 kluczowych praktyk w zarządzaniu zespołem®
 • Oraz wiele innych

All Access Pass Plus

Wykorzystaj spójny proces wspierający realizację celów, dzięki któremu zmotywujesz ludzi do poprawiania kluczowych wskaźników biznesowych. Ta opcja zawiera wszystko, co znajduje się w All Access Pass.

Przykładowe programy:

 • 4 dyscypliny realizacji®
 • Leading Customer Loyalty®
 • Strikingly Different Selling®
 • Oraz wiele innych

Historie klientów

ViaWest

Laying the Foundation for High-Performing Teams

ViaWest needed to launch a new leadership development program to support its distributed workforce and focus on high-performing teams. Read how ViaWest uses the FranklinCovey All Access Pass® to expand their leadership development program to build, maintain, and enhance high-performing teams.

Client Spotlight – Nonprofit

Delivering Dramatic Results in the Community They Serve

One of the largest nonprofits in the western United States had a sprawling mission and too many good ideas. To increase their impact, they needed to focus and execute on their highest priorities.

Orbitz Worldwide

On-the-job Learning Levels Up Frontline Managers

Frontline managers needed additional skills to develop direct reports. The engagement survey made it clear that employees wanted more career development opportunities than their managers were providing. To Laura Jones, director of talent development at Orbitz, that signaled an important skill gap.

The Christ Hospital Health Network

Micro-Learning for Leadership Development at Scale

TCHHN developed leadership competencies to help establish what great looks like now and in the future. Once this new leadership roadmap was created it became a priority to provide learning and development to a broad range of leaders across a complex Network.

24

języki, w których dostępny jest All Access Pass

$200mln+

zainwestowane w badania, treści, materiały i rozwój technologii

35+

lat doświadczenia i setki tysięcy zrealizowanych projektów

Bezpłatny poradnik

Pomóż swojemu zespołowi rozwinąć się w erze pracy zdalnej

Skorzystaj z tych 8 wskazówek i dowiedz się, jak utrzymać zaangażowanie członków zespołu pracujących zdalnie, oraz poprawić motywację, współpracę i morale w zespole.

Bezpłatne demo

Omówienie dostępu do All Access Pass

Masz już dostęp do All Access Pass? Zapraszamy na godzinne demo na żywo, dzięki któremu dowiesz się, jak platforma AAP może pomóc Ci w osiągnięciu celów szkoleniowo-rozwojowych.

Metody dostępu do zasobów FranklinCovey

Na żywo online

Dynamiczne szkolenia i rozwój, dostępne online z każdego miejsca.

Na żywo offline

Nauka i rozwój dostarczane offline przez doświadczonych trenerów.

Na żądanie

Materiały rozwojowe dostępne dla Twoich pracowników w dowolnym miejscu i czasie.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowanie.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Zostań inspirującym liderem

 • 01 Exceleratory

  Efekt wzmacniający

  Najlepsi liderzy potrafią z każdego wydobyć to, co najlepsze. Dowiedz się, jak zmienić swoje zachowanie, aby uzyskać efekt wzmacniający, który pozwoli w większym stopniu wykorzystać wiedzę i możliwości członków Twojego zespołu.

  Czas: 30-60 min

 • 02 Jhana

  Po czym poznasz, że nieświadomie hamujesz rozwój swoich pracowników?

  Niektóre z Twoich mocnych stron mogą osłabiać potencjał innych. Poniższa ocena pomoże Ci rozpoznać zachowania, które mogą hamować ich rozwój.

  Czas: 5 min

 • 03 Na żywo-Online

  Multipliers – Inspirujący lider. Jak pomnażać inteligencję zespołu

  Najlepsi liderzy są inspiratorami, którzy potrafią wydobyć z innych ukryty potencjał. Dowiedz się, jak zostać inspirującym liderem i uzyskiwać lepsze wyniki, stymulując rozwój pracowników i zwiększając ich możliwości.

  Czas: 1 dzień

 • 04 InSights

  Doskonal się: mów mniej, słuchaj więcej

  Czy potrafisz słuchać innych w sposób, który sprawia, że czują, że Ci na nich zależy? A może słuchasz tylko z zamiarem udzielenia odpowiedzi?

  Czas: 5 min

 • 05 Excleratory

  Stwórz wspólną wizję i strategię®

  Skuteczny lider musi umieć komunikować swoją wizję w sposób, który zachęci innych do zaangażowania się w jej realizację.

  Czas: 30-60 min

Webcast Icon

Weź udział w nadchodzącym demo

Zapoznaj się z tematami bezpłatnych demo prowadzonych przez naszych światowej klasy ekspertów. Dowiedz się, jak sprostać kluczowym wyzwaniom biznesowym Twojej organizacji i osiągnąć przełomowe wyniki.

Więcej informacji

Zapraszamy do współpracy. Poproś o przesłanie prezentacji.

Skontaktuj się z nami