Jhana® – Wirtualny Mentor dla menedżerów

Wyzwania dzisiejszego środowiska pracy

Aby Twoja organizacja mogła się rozwijać, każdy pracownik musi być skoncentrowany na swoich kluczowych obowiązkach. Ale w dzisiejszym, szybko zmieniającym się środowisku pracy, samo dobre wypełnianie obowiązków już nie wystarcza. Twoi pracownicy, oprócz kompetencji zawodowych, potrzebują również umiejętności interpersonalnych, aby skutecznie budować relacje, rozwiązywać problemy, wprowadzać innowacje i komunikować się z innymi. Jeśli Twoi pracownicy rozwiną te umiejętności, staną się motorem, który będzie napędzał Twoją organizację.

Co najważniejsze, Twoi pracownicy potrzebują znaleźć czas na rozwój tych umiejętności w swoim już i tak wypełnionym po brzegi planie dnia.

Łatwo przyswajalna wiedza dla liderów

Niczym wirtualny mentor, narzędzie Jhana pomaga budować umiejętności przywódcze, zapewniając praktyczne wskazówki i porady w formie dostarczanego mailem newslettera i dostępu do obszernej biblioteki zasobów, w której można znaleźć prawie 2000 filmów, artykułów i narzędzi.

 Jhana – obejmuje dwa różne interfejsy i newslettery do wyboru w zależności od pełnionej roli – menedżera lub samodzielnego pracownika. Dzięki temu użytkownicy się otrzymują treści najlepiej dopasowane do interesujących ich zagadnień i wyzwań napotykanych w codziennej pracy.

Co wchodzi w skład usługi:

• Wysyłany co tydzień mailem newsletter, w wersji dla menedżerów lub samodzielnych pracowników.
• Dostęp do dwóch bibliotek (jednej dla menedżerów i drugiej dla samodzielnych pracowników) na jednej stronie internetowej.
• Strona została dostosowana do urządzeń mobilnych, zapewniając łatwy dostęp na dowolnym urządzeniu.
• Kwartalne raporty, które pokażą, czym najbardziej interesują się Twoi pracownicy.
• Nowe treści dodawane co tydzień.

Podstawy skutecznego przywództwa

Realizuj cele biznesowe

Wiedza w ramach portalu Jhana podawana jest w małych porcjach. Twoi menedżerowie mogą więc uczyć się na bieżąco, rozwiązując jednocześnie pojawiające się problemy i nie odrywając się od pracy. Dzięki temu rozwijają się i jednocześnie osiągają swoje cele związane z poprawą wyników sprzedaży, zwiększeniem zadowolenia klientów czy szkoleniem pracowników.

Rekrutuj i zatrzymuj najbardziej utalentowanych pracowników

Praktyczne narzędzia pomagają liderom podnosić umiejętności w zakresie zatrudniania, coachingu, budowania zaufania, rozwijania pracowników i innych kluczowych umiejętności.

Zwiększaj pewność siebie i umiejętność rozwiązywania problemów

Przyjazny, nieformalny styl zasobów Jhana przekonuje do siebie nawet niechętnych menedżerów. A przewodniki krok po kroku, arkusze i przykładowe skrypty ułatwiają liderom wykorzystanie poznanej wiedzy w codziennej pracy.

Bezpłatny poradnik

7 sposobów na to, aby czerpać więcej korzyści ze spotkań 1 na 1 z Twoim menedżerem

Skorzystaj z tego przewodnika, aby pomóc pracownikom czerpać więcej korzyści ze spotkań 1 na 1.

Bezpłatna wersja próbna

Jhana dla samodzielnych pracowników – bezpłatna wersja próbna

Skorzystaj z usługi wspierającej skuteczność indywidualną Twoich pracowników – w formie maili wysyłanych przez dwa tygodnie.

Jak korzystać z materiałów FranklinCovey

Program ten jest dostępny w ramach platformy All Access Pass® firmy FranklinCovey. Platforma ta daje Twojej organizacji nieograniczony dostęp do wszystkich naszych programów i materiałów.

Na żywo online

Nauka i rozwój online, dostępne na żywo z dowolnej lokalizacji.

Na żywo offline

Nauka i rozwój dostarczane offline przez doświadczonych trenerów.

Na żądanie

Treści dostępne dla Twoich pracowników w dowolnym miejscu i czasie.

Historie klientów

Orbitz

On-the-job learning “levels up” frontline managers.

After Orbitz Worldwide’s engagement survey uncovered the need for career development opportunities, they focused on leveling-up frontline managers. With the help of Jhana®, managers were able to more effectively coach, motivate, and develop the direct reports.

Informatica

Gaining competitive advantage by developing first-time managers.

Amid intensifying competition to attract and retain great employees, Informatica was looking for an eLearning solution that would meet the needs of first-time and frontline managers. After adopting Jhana®, their managers gained a competitive edge through on-demand high quality content and the weekly newsletter.

Groupon

Increasing employee retention and engagement with effective managers.

Groupon was looking to help ineffective frontline managers gain vital leadership skills. With the help of Jhana®, they increased employee retention and engagement through up-skilling managers.

Vibe Group

Learning and Development at Scale

Vibe Group is a fast-growing IT staffing consultancy. Starting from two founders in 2011, they rapidly grew to 300+ internal and 1,000 external employees today. See how they partnered with FranklinCovey to scale up their learning and development program to support this rapid growth.

Zapraszamy do współpracy. Poproś o przesłanie prezentacji.

Skontaktuj się z nami