7 nawyków skutecznego działania® Fundamenty

Popraw skuteczność swoich pracowników.

Sukces Twojej organizacji zależy od indywidualnych wyników pracowników każdego szczebla i każdego działu. Wyjątkowe wyniki wymagają zestawu wspólnych wartości, zachowań i umiejętności, które ukierunkują indywidualne wysiłki na realizację strategii organizacji.

Pomóż wszystkim swoim pracownikom osiągać maksimum możliwości dzięki nowemu warsztatowi 7 nawyków – fundamenty, który jest jednodniowym wprowadzeniem koncepcji 7 nawyków skutecznego działania®. Warsztat 7 nawyków – fundamenty, dostępny w formule na żywo online, offline i na żądanie, wprowadza podstawowe zasady, paradygmaty i praktyki 7 nawyków i jest szczególnie odpowiedni dla pracowników pierwszej linii.

Uczestnicy warsztatu poznają ponadczasowe zasady rządzące skutecznością, co pomaga im przejść na wyższy poziom dojrzałości i wydajności oraz uczą się, że trwały sukces nie jest dziełem przypadku lub szczęścia, ale owocem indywidualnych wysiłków i pracy.

Quote PNG

7 nawyków to sprawdzony proces rozwoju osobistego i interpersonalnego, który może mieć zarówno natychmiastowy, jak i trwały wpływ.

— Dr. Stephen R. Covey

Język proaktywny

1

Nawyk 1: Bądź proaktywny®

Skoncentruj się na tym, co możesz kontrolować i na co masz wpływ, a nie na tym, co jest poza twoją kontrolą i wpływem.

Więcej informacji
2

Nawyk 2: Zaczynaj z wizją końca®

Określ, co chcesz osiągnąć, jakie są kryteria sukcesu i jak to osiągniesz.

Więcej informacji
3

Nawyk 3: Rób najpierw to, co najważniejsze®

Ustalaj priorytety i osiągaj najważniejsze cele, zamiast stale reagować na pilne potrzeby innych.

Więcej informacji
4

Nawyk 4: Myśl w kategoriach wygrana-wygrana®

Współpracuj efektywniej, budując relacje oparte na zaufaniu.

Więcej informacji
5

Nawyk 5: Staraj się najpierw zrozumieć, potem być zrozumiany®

Wpływaj na innych, dzięki zainteresowaniu się ich potrzebami i punktem widzenia.

Więcej informacji
6

Twórz synergię®

Szukaj innowacyjnych rozwiązań, które uwzględniają różnice i są korzystne dla wszystkich stron.

Więcej informacji
7

Nawyk 7: Ostrz piłę®

Zwiększ swoją motywację, poziom energii i równowagi między życiem zawodowym i prywatnym, pracując nad nawykami codziennej samoodnowy.

Więcej informacji

Zwycięstwo osobiste i zwycięstwo publiczne

Zwycięstwo osobiste

W pierwszej kolejności, uczestnicy pracują nad kształtowaniem swojego charakteru, skupiając się na efektywnym zarządzaniu samym sobą, dzięki czemu osiągają Zwycięstwo Osobiste. Biorą pełną odpowiedzialność za swoje wybory, nastrój, działania i wyniki. Stawiają sobie cele, które łączą ich własną misję i cel życiowy z misją i nadrzędnym celem ich zespołu i organizacji. Doskonalą też swoje umiejętności osiągania tych celów, poprzez skupianie się na tym, co najważniejsze, a nie na tym, co najbardziej pilne.

Zwycięstwo publiczne

Następnie, uczestnicy osiągają Zwycięstwo Publiczne, ucząc się skutecznej współpracy z innymi, dzięki czemu mają trwały wpływ na wyniki osiągane wraz z innymi. Rozwijają mentalność dostatku i umiejętność skutecznej komunikacji; słuchania innych z empatią i szacunkiem, dzięki czemu w synergiczny sposób rozwiązują problemy, znajdując lepsze rozwiązania, niż te, które pierwotnie wydawały się jedynymi możliwymi.

Zestaw uczestnika zawiera

  • Podręcznik uczestnika szkolenia „7 nawyków – fundamenty”
  • Narzędzie – Duże kamienie 
  • Karty podsumowujące 7 nawyków
  • 21-dniowy kontrakt
  • Aplikację – Życie zgodnie z 7 nawykami™ – nie ma już

Bezpłatny poradnik

7 nawyków skutecznego działania: krótki przewodnik na podstawie bestsellera

Żyjemy w świecie podlegającym nieustannym zmianom. Zastosuj ponadczasowe zasady, aby rozwijać się w zmieniającym się świecie.

Zapisz się na demo

Jak zwiększać inteligencję społeczno-emocjonalną pracowników?

Dowiedz się, jak wiedza i badania dotyczące zmiany nawyków, zawarte w bestsellerowej książce, mogą przyczynić się do zmiany zachowania Twoich pracowników.

Jak korzystać z materiałów FranklinCovey

Program ten jest dostępny w ramach platformy All Access Pass® firmy FranklinCovey. Platforma ta daje Twojej organizacji nieograniczony dostęp do wszystkich naszych programów i materiałów.

Na żywo online

Nauka i rozwój online, dostępne na żywo z dowolnej lokalizacji.

Na żywo offline

Nauka i rozwój dostarczane offline przez doświadczonych trenerów.

Na żądanie

Treści dostępne dla Twoich pracowników w dowolnym miejscu i czasie.

Historie klientów

Client Spotlight – Global Food Production

Driving Growth Through Employee Empowerment

A global food-production company focuses on employee empowerment to drive growth in multiple markets. With the help of FranklinCovey’s The 7 Habits of Highly Effective People® course, employees are continually stretching themselves and the company is on track to reach their targeted growth goal.

Mississippi Power

Building a Culture of Leadership and Effectiveness

Mississippi Power needed to prepare for wholesale change. Deregulation of their industry was causing drastic changes in the way they served their customers. See how they incorporate The 7 Habits of Highly Effective People® to build a culture of leadership and effectiveness throughout the organization.

X-Fab

Bridging the Gap Between Planning an Execution

X-FAB, the world’s leading foundry group for analog/mixed-signal semiconductor applications, had a need to create a common language and team building problem. See how they used The 7 Habits of Highly Effective People® to build better personal productivity and focus on the end in mind.

Birchwood Automotive Group

Establishing a Common Language to Communicate Effectively

Birchwood Automotive Group uses The 7 Habits of Highly Effective People® to establish a common language and methodology to communicate and conduct business. The 7 Habits have transformed their culture which has led to increased profitability.

Zapraszamy do współpracy. Poproś o przesłanie prezentacji.

Skontaktuj się z nami