Szybkość zaufania ®

Kultura zaufania działa, gdy jest autentyczna.

Zaufanie nie jest cechą, którą masz albo nie masz; jest to kompetencja, którą można rozwijać. Zespoły i organizacje, w których istnieje wysoki poziom zaufania, mają wyniki znacznie lepsze niż te, których kultura nie jest oparta na budowaniu zaufania.

Atmosfera zaufania sprawia, że członkowie zespołu działają z większą energią i zaangażowaniem, współpracują efektywniej, działają szybciej i osiągają bardziej trwałe wyniki.

Poznaj program Szybkość zaufania ®

Zaufanie przychodzi wraz z praktyką.

Złożonych problemów organizacyjnych nie da się rozwiązać jednym pociągnięciem pióra, decyzją lidera, programem szkoleniowym, restrukturyzacją czy zmianą systemu. Te rzeczy mogą być pomocne, ale wszystkie wielkie strategie muszą ostatecznie zostać przełożone na prawdziwą pracę wykonaną przez prawdziwych ludzi.

Ekonomia zaufania

Zaufanie zawsze wpływa na dwa czynniki: szybkość i koszt. Kiedy spada zaufanie, spada szybkość, a koszty rosną. Kiedy rośnie zaufanie, rośnie szybkość, a koszty spadają. Efekty ekonomii zaufania najwyraźniej dostrzegamy, kiedy płacimy ukryty podatek od niskiego zaufania.

Firma może mieć doskonałą strategię i odpowiednie zasoby do jej realizacji, ale ostateczny wynik może zostać obniżony przez podatek od niskiego zaufania lub też zwielokrotniony dzięki dywidendzie od wysokiego zaufania. Stanowi to istotny argument, przemawiający za tym, że zaufanie, to twardy czynnik biznesowy, a nie miękka kompetencja, czy coś, co „miło by było mieć w naszej firmie”.

Jak działa zaufanie

Zaufanie jest pochodną dwóch czynników: charakteru i kompetencji. Charakter, to Twoja uczciwość, Twoje intencje i zamiary w stosunku do innych ludzi. Kompetencje obejmują Twoją wiedzę, doświadczenie, umiejętności, wyniki i osiągnięcia.

Wraz z rosnącym w społeczeństwie naciskiem na etykę w działaniu biznesu, właściwy charakter (jeden ze składników zaufania), szybko staje się biletem wstępu do nowej globalnej gospodarki. Niemniej jednak, często ignorowany, drugi składnik zaufania – kompetencje – są równie ważne i często, to one wyróżniają jedną firmę na tle innych.

Informacje na temat programu

Warsztaty Szybkość zaufania w istotny sposób wpływają na wyniki biznesowe, poprawiając wydajność ludzi i zespołów. To nie są wyrwane z kontekstu warsztaty; chodzi raczej o zmianę tego, jak pracownicy i zespoły wykonują swoją pracę. Zbudowanie kultury zaufania i zaangażowania może zapewnić organizacji najważniejszą, długoterminową przewagę konkurencyjną.

Zestaw uczestnika kursu Przewodzenie z szybkością zaufania zawiera:

  • Podręcznik uczestnika
  • Karty działań Szybkość zaufania
  • Przewodnik cotygodniowych spotkań budujących zaufanie
  • Książkę Przewodzenie z szybkością zaufania ®
  • Roczny dostęp do aplikacji Szybkość zaufania
  •  Badanie 360º – Wskaźnik zaufania

Bezpłatny poradnik

7 sposobów na budowanie zaufania między Tobą i Twoim zespołem

Zestaw narzędzi dla liderów na wszystkich szczeblach.

Zapisz się na demo

Szybkość zaufania – demo

Dołącz do autora bestsellerów, Stephena M. R. Covey’a i dowiedz się więcej o zasadach świadomego budowania zaufania.

Jak korzystać z materiałów FranklinCovey

Program ten jest dostępny w ramach platformy All Access Pass® firmy FranklinCovey. Platforma ta daje Twojej organizacji nieograniczony dostęp do wszystkich naszych programów i materiałów.

Na żywo online

Nauka i rozwój online, dostępne na żywo z dowolnej lokalizacji.

Na żywo offline

Nauka i rozwój dostarczane offline przez doświadczonych trenerów.

Na żądanie

Treści dostępne dla Twoich pracowników w dowolnym miejscu i czasie.

Historie klientów

Frito-Lay

Increasing Trust to Exceed Expectations

Instead of falling victim to a financial disaster, Frito-Lay exceeded expectations. Economic recession, inflation, and unpredictable weather conditions caused massive price increases in Frito-Lay’s supply chain. They had to move quickly to change their business model. The Speed of Trust® had prepared them with a new perspective and skill set to manage through these unpredictable times.

City of Provo

Transforming Culture Through Trust

The City of Provo was experiencing tremendous growth and an influx in business and investments. See how they transform their culture and keep the positive momentum going with The Speed of Trust®.

Client Spotlight – Automotive Industry

Getting to Excellence Faster

An already high-performing automotive organization desires to reach their full potential. With the help of FranklinCovey’s All Access Pass®, the CEO says the team is committed to excellence and prepared for a future of intensifying competition.

Zapraszamy do współpracy. Poproś o przesłanie prezentacji.

Skontaktuj się z nami