Helping Clients Succeed®
Kwalifikowanie szans sprzedaży

Jaki masz system oceny swoich szans sprzedaży?

Nasza współpraca z ponad 35 tys. sprzedawców z dużych, średnich i małych firm na całym świecie, pozwoliła nam zidentyfikować trzy typy zachowań charakterystycznych dla większości sprzedawców:

  • Po pierwsze, niechętnie rezygnują ze słabych szans sprzedaży, ponieważ boją się, że nie zrealizują zakładanych wyników.
  • Po drugie, wyraźnie śpieszą się, by sfinalizować transakcję, nie poświęcając wystarczająco dużo czasu na autentyczne zrozumienie potrzeb klienta.
  • Po trzecie, nie potrafią radzić sobie skutecznie z obiekcjami i oporem klienta.

W rezultacie inwestują zbyt dużo czasu i energii w niewłaściwe osoby i szanse, zaniedbując te właściwe oraz sprzedają mniej niż mogliby, bo nie odkrywają prawdziwych wyzwań biznesowych, z którymi mierzą się ich klienci.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​te zachowania można zastąpić nowymi i skutecznymi.

Dzięki warsztatom FranklinCovey Helping Clients Succeed – Kwalifikowanie szans sprzedaży specjaliści ds. sprzedaży uczą się, jak pogłębiać relacje z klientem, zyskując możliwości szerszej, bardziej strategicznej współpracy. Ćwiczą rozpoznawanie i skupianie się na właściwych transakcjach oraz rozwijają podejście i umiejętności charakterystyczne dla najbardziej skutecznych sprzedawców.

Efektem będą mniejsze koszty sprzedaży, większy wolumen oraz liczba transakcji, a co więcej zachwyceni klienci!

Podsumowanie warsztatu Kwalifikowanie szans sprzedaży przez Craig’a Christensena.

Informacje na temat programu

Na czym polega różnica?

Podczas warsztatów, firma FranklinCovey pomaga menedżerom sprzedaży poprawiać wyniki i osiągać większą satysfakcję osobistą i zawodową, rozwijając ich umiejętności:

  • Identyfikowania w swoich zespołach potencjału do osiągania przełomowych rezultatów.
  • Poprawiania wyników dzięki stosowaniu coachingu GROW®, sprawdzonej metody poprawy wydajności. 
  • Koncentrowania się na tym, co ważne, dzięki stosowaniu prostego i skutecznego systemu zarządzania czasem.

Firma FranklinCovey przydzieli Ci doświadczonego trenera, który poprowadzi Twoich liderów sprzedaży, rozwijając ich kompetencje coachingowe.  Nasi doradcy sprzedażowi pomogą liderom wdrażać sprawdzone procesy w swoich zespołach oraz ulepszać i modelować własne umiejętności sprzedażowe. To znacznie zwiększa i przyspiesza wydajność całego zespołu sprzedaży.

Przejdź od nauki do wydajności.

  • Przez 12 tygodni od zakończenia szkolenia liderzy ds. sprzedaży będą dostawać cotygodniowe Wskazówki dla lidera, zawierające informacje i najlepsze praktyki, które mają im pomóc wspierać swoje zespoły w osiąganiu wyników.
  • Sesje poświęcone rozwojowi szans sprzedaży prowadzone po szkoleniu przez doradcę z FranklinCovey przyspieszą proces zawierania transakcji i poszerzą wiedzę liderów sprzedaży w zakresie coachingu.
  • Menedżerowie ds. sprzedaży, których zespoły uczestniczyły w szkoleniu FranklinCovey Helping Clients Succeed®, będą udzielać im coachingu w ramach 12-tygodniowego procesu wspierania i utrwalania nowej wiedzy.

Zacznij już dziś!

Zwiększaj skuteczność w osiąganiu wymiernego wzrostu, dzięki umiejętności identyfikowania przełomowego potencjału w swoich zespołach i wspieraj pracowników w osiąganiu wyników, dzięki umiejętnemu coachingowi.

Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a my przydzielimy Ci eksperta ds. rozwoju sprzedaży, który pomoże Ci ocenić, czy rozwiązanie FranklinCovey – Obóz bazowy lidera sprzedaży jest odpowiednie dla Ciebie i Twojej organizacji sprzedażowej.

Bezpłatne narzędzie

3 sposoby na to, by Twój zespół zdobył przewagę

Skoncentruj swoje wysiłki na tych klientach, z którymi masz największe szanse dokonać sprzedaży.

Zapisz się na demo

Helping Clients Succeed

Dowiedz się, w jaki sposób pomaganie klientom w osiągnięciu sukcesu może ułatwić Twojej organizacji pozyskiwanie nowych klientów, kwalifikowanie szans sprzedaży i zamykanie większej liczby sprzedaży.

Jak korzystać z materiałów FranklinCovey

Program ten jest dostępny w ramach platformy All Access Pass® firmy FranklinCovey. Platforma ta daje Twojej organizacji nieograniczony dostęp do wszystkich naszych programów i materiałów.

Na żywo online

Nauka i rozwój online, dostępne na żywo z dowolnej lokalizacji.

Na żywo offline

Nauka i rozwój dostarczane offline przez doświadczonych trenerów.

Na żądanie

Treści dostępne dla Twoich pracowników w dowolnym miejscu i czasie.

Zapraszamy do współpracy. Poproś o przesłanie prezentacji.

Skontaktuj się z nami