Helping Clients Succeed® Kwalifikowanie szans sprzedaży

Jaki masz system oceny swoich szans sprzedaży?

Nasza współpraca z ponad 35 tys. sprzedawców z dużych, średnich i małych firm na całym świecie, pozwoliła nam zidentyfikować trzy typy zachowań charakterystycznych dla większości sprzedawców:

  • Po pierwsze, niechętnie rezygnują ze słabych szans sprzedaży, ponieważ boją się, że nie zrealizują zakładanych wyników.
  • Po drugie, wyraźnie śpieszą się, by sfinalizować transakcję, nie poświęcając wystarczająco dużo czasu na autentyczne zrozumienie potrzeb klienta.
  • Po trzecie, nie potrafią radzić sobie skutecznie z obiekcjami i oporem klienta.

W rezultacie inwestują zbyt dużo czasu i energii w niewłaściwe osoby i szanse, zaniedbując te właściwe oraz sprzedają mniej niż mogliby, bo nie odkrywają prawdziwych wyzwań biznesowych, z którymi mierzą się ich klienci.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​te zachowania można zastąpić nowymi i skutecznymi.

Dzięki warsztatom FranklinCovey Helping Clients Succeed – Kwalifikowanie szans sprzedaży specjaliści ds. sprzedaży uczą się, jak pogłębiać relacje z klientem, zyskując możliwości szerszej, bardziej strategicznej współpracy. Ćwiczą rozpoznawanie i skupianie się na właściwych transakcjach oraz rozwijają podejście i umiejętności charakterystyczne dla najbardziej skutecznych sprzedawców.

Efektem będą mniejsze koszty sprzedaży, większy wolumen oraz liczba transakcji, a co więcej zachwyceni klienci!

Podsumowanie warsztatu Kwalifikowanie szans sprzedaży przez Craig’a Christensena.

Informacje na temat programu

Na czym polega różnica?

Podczas warsztatów Obóz bazowy lidera sprzedaży, firma FranklinCovey pomaga menedżerom sprzedaży poprawiać wyniki i osiągać większą satysfakcję osobistą i zawodową, rozwijając ich umiejętności:

  • Identyfikowania w swoich zespołach potencjału do osiągania przełomowych rezultatów.
  • Poprawiania wyników dzięki stosowaniu coachingu GROW®, sprawdzonej metody poprawy wydajności. 
  • Koncentrowania się na tym, co ważne, dzięki stosowaniu prostego i skutecznego systemu zarządzania czasem.

Firma FranklinCovey przydzieli Ci doświadczonego trenera, który poprowadzi Twoich liderów sprzedaży, rozwijając ich kompetencje coachingowe.  Nasi doradcy sprzedażowi pomogą liderom wdrażać sprawdzone procesy w swoich zespołach oraz ulepszać i modelować własne umiejętności sprzedażowe. To znacznie zwiększa i przyspiesza wydajność całego zespołu sprzedaży.

Przejdź od nauki do wydajności.

  • Przez 12 tygodni od zakończenia szkolenia liderzy ds. sprzedaży będą dostawać cotygodniowe Wskazówki dla lidera, zawierające informacje i najlepsze praktyki, które mają im pomóc wspierać swoje zespoły w osiąganiu wyników.
  • Sesje poświęcone rozwojowi szans sprzedaży prowadzone po szkoleniu przez doradcę z FranklinCovey przyspieszą proces zawierania transakcji i poszerzą wiedzę liderów sprzedaży w zakresie coachingu.
  • Menedżerowie ds. sprzedaży, których zespoły uczestniczyły w szkoleniu FranklinCovey Helping Clients Succeed®, będą udzielać im coachingu w ramach 12-tygodniowego procesu wspierania i utrwalania nowej wiedzy.

Zacznij już dziś!

Zwiększaj skuteczność w osiąganiu wymiernego wzrostu, dzięki umiejętności identyfikowania przełomowego potencjału w swoich zespołach i wspieraj pracowników w osiąganiu wyników, dzięki umiejętnemu coachingowi.

Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a my przydzielimy Ci eksperta ds. rozwoju sprzedaży, który pomoże Ci ocenić, czy rozwiązanie FranklinCovey – Obóz bazowy lidera sprzedaży jest odpowiednie dla Ciebie i Twojej organizacji sprzedażowej.

Bezpłatne narzędzie

3 sposoby na to, by Twój zespół zdobył przewagę

Skoncentruj swoje wysiłki na tych klientach, z którymi masz największe szanse dokonać sprzedaży.

Zapisz się na demo

Helping Clients Succeed

Dowiedz się, w jaki sposób pomaganie klientom w osiągnięciu sukcesu może ułatwić Twojej organizacji pozyskiwanie nowych klientów, kwalifikowanie szans sprzedaży i zamykanie większej liczby sprzedaży.

Jak korzystać z materiałów FranklinCovey

Program ten jest dostępny w ramach platformy All Access Pass® firmy FranklinCovey. Platforma ta daje Twojej organizacji nieograniczony dostęp do wszystkich naszych programów i materiałów.

Na żywo online

Nauka i rozwój online, dostępne na żywo z dowolnej lokalizacji.

Na żywo offline

Nauka i rozwój dostarczane offline przez doświadczonych trenerów.

Na żądanie

Treści dostępne dla Twoich pracowników w dowolnym miejscu i czasie.

Zapraszamy do współpracy. Poproś o przesłanie prezentacji.

Skontaktuj się z nami