Mądre zaufanie®

Minimalizuj ryzyko i maksymalizuj możliwości

Żyjemy w świecie, który zburzył naszą wiarę w zaufanie, nękani kryzysami i nowymi wyzwaniami. Komu mogę zaufać? Jak zaufać?

Warsztat Mądre zaufanie pomoże Ci działać z wysokim poziomem zaufania na nieprzewidywalnym i pełnym podejrzliwości rynku. Im bardziej czasy stają się nieprzewidywalne, tym większą przewagę konkurencyjną mają zdrowy osąd sytuacji i zdolność obdarzania innych mądrym zaufaniem, które pozwalają radzić sobie z niepewnością wywołaną niskim poziomem zaufania.

Szkolenie to oparte na książce pt. „Mądre zaufanie” autorstwa Stephena M. R. Covey’a i Grega Link’a, pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób zaufanie wpływa na każdy aspekt naszego życia. Ci, którzy cieszą się zaufaniem innych, mają większe szanse na zatrudnienie lub awans, uczestniczą w najciekawszych projektach, mają do dyspozycji większy budżet i są ostatni na liście do zwolnienia. 

Podczas warsztatu Mądre zaufanie, poznasz pięć działań, które pomogą Ci zminimalizować ryzyko, jednocześnie maksymalizując możliwości. Na szkoleniu poznasz narzędzia potrzebne do tego, by obdarzać innych Mądrym zaufaniem, co zaowocuje lepszymi wynikami i spotęguje Twoją energię życiową oraz satysfakcję z pracy i życia osobistego.

Quote PNG

Najważniejszą powinnością lidera, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, jest budowanie zaufania. Lider ma wydobywać z innych to, co w nich najlepsze, powierzając im wartościowe zadania wraz z odpowiedzialnością oraz tworząc środowisko, w którym wysoki poziom zaufania inspiruje kreatywność i otwiera nowe możliwości.

— Stephen M. R. Covey

Informacje na temat programu

Maksymalizuj możliwości.

Szkolenie oparte na książce „Mądre zaufanie” autorstwa Stephena M. R. Covey’a i Grega Link’a, daje uczestnikom narzędzia potrzebne, by obdarzać innych Mądrym zaufaniem, co zaowocuje lepszymi wynikami i spotęguje Twoją energię życiową oraz satysfakcję z pracy i życia osobistego.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

  • Jak obdarzać innych zaufaniem w świecie niskiego zaufania
  • Dlaczego zaufanie jest ważne
  • Jakie są efekty niskiego i wysokiego poziomu zaufania w biznesie
  • Jak stosować Pięć działań, które pomagają czerpać „dywidendę” od Mądrego zaufania

Kilka słów na temat Exceleratorów:

Exceleratory to odbywane we własnym tempie kursy dla pracowników i menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności biznesowe i przywódcze, ale są przez cały czas potrzebni na miejscu. Exceleratory to filmy, animacje, interaktywne quizy i testy oraz poradniki w formie plików PDF, a także inne materiały i narzędzia do samodzielnego uczenia się. Ecxeleratory to jednogodzinne pigułki wiedzy, które mogą być elementem szerszego procesu szkoleniowego lub stanowić niezależną formę edukacji. 

Bezpłatny poradnik

7 sposobów na budowanie zaufania między Tobą i Twoim zespołem

Zestaw narzędzi dla liderów na wszystkich szczeblach.

Zapisz się na demo

Demo – Szybkość zaufania

Dołącz do autora bestsellerów, Stephena M. R. Covey’a i dowiedz się więcej o zasadach świadomego budowania zaufania.

Jak korzystać z materiałów FranklinCovey

Program ten jest dostępny w ramach platformy All Access Pass® firmy FranklinCovey. Platforma ta daje Twojej organizacji nieograniczony dostęp do wszystkich naszych programów i materiałów.

Na żywo online

Nauka i rozwój online, dostępne na żywo z dowolnej lokalizacji.

Na żywo offline

Nauka i rozwój dostarczane offline przez doświadczonych trenerów.

Na żądanie

Treści dostępne dla Twoich pracowników w dowolnym miejscu i czasie.

Historie klientów

Frito-Lay

Increasing Trust to Exceed Expectations

Instead of falling victim to a financial disaster, Frito-Lay exceeded expectations. Economic recession, inflation, and unpredictable weather conditions caused massive price increases in Frito-Lay’s supply chain. They had to move quickly to change their business model. The Speed of Trust® had prepared them with a new perspective and skill set to manage through these unpredictable times.

City of Provo

Transforming Culture Through Trust

The City of Provo was experiencing tremendous growth and an influx in business and investments. See how they transform their culture and keep the positive momentum going with The Speed of Trust®.

Client Spotlight – Automotive Industry

Getting to Excellence Faster

An already high-performing automotive organization desires to reach their full potential. With the help of FranklinCovey’s All Access Pass®, the CEO says the team is committed to excellence and prepared for a future of intensifying competition.

Zapraszamy do współpracy. Poproś o przesłanie prezentacji.

Skontaktuj się z nami