Zarządzaj zmianą

Wspieraj swoich pracowników w rozwijaniu podejścia i umiejętności, które pomogą im skutecznie radzić sobie ze zmianami.

Przygotuj pracowników Twojej firmy, aby ze spokojem i pewnością siebie podchodzili do zmian

Każda organizacja, co jakiś czas przechodzi przez zmiany. Niezależnie od tego, czy zmiany są wynikiem strategicznej decyzji firmy, czy reakcją na czynniki zewnętrzne, jedno jest pewne – umiejętność radzenia sobie ze zmianami, jest podstawą sukcesu każdego członka zespołu.

W obliczu zmian wiele organizacji skupia się wyłącznie na procesach. Procesy są ważne, ale w ostatecznym rozrachunku to ludzie decydują o tym, czy zmiana zakończy się sukcesem. Dzięki właściwemu podejściu pracownicy mogą skuteczniej i z większą pewnością siebie reagować na zmiany organizacyjne. Gdy zapoznają się z powtarzalnym i przewidywalnym modelem zmiany, mogą łatwiej zapanować nad związaną z nią niepewnością i przekształcić ją w możliwości rozwoju osobistego i zespołowego.

Sprawdzone rozwiązania FranklinCovey, doświadczeni konsultanci i innowacyjna technologia zapewnią Twoim pracownikom narzędzia i wiedzę, które pomogą im sprawnie przechodzić przez zmiany w pracy.

Kluczowe umiejętności zarządzania zmianą

Elastyczność i otwartość to kluczowe umiejętności, potrzebne każdemu pracownikowi, by efektywnie radzić sobie ze zmianami.

Zdolności adaptacyjne

Skuteczne radzenie sobie ze zmianami w roli samodzielnego pracownika

Bezpłatny poradnik

Dostosowanie do zmian – Zadaj sobie 5 pytań

Pomóż swoim liderom przeanalizować ich aktualne podejście do zmiany i wypracować bardziej produktywną postawę, która pomoże im skutecznie funkcjonować w obliczu zmiany.

Bezpłatne demo

Każdy zasługuje na świetnego menedżera: 6 kluczowych praktyk zarządzania zespołem

Poznaj 6 kluczowych praktyk, niezbędnych dla liderów, którzy chcą stworzyć zaangażowany, wysokowydajny zespół.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowania.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Skuteczne przechodzenie przez zmianę

 • 01 Na żywo-Online

  Przygotuj się do zmiany

  Zmiany to nieodzowny element naszego życia, a w dzisiejszym świecie zachodzą one szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Ten moduł pomoże Ci nauczyć się lepiej rozumieć zmianę i skuteczniej sobie z nią radzić, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

  Czas: 120 min

 • 02 10-minutowe ćwiczenie

  Oceń swoją typową reakcję na zmiany

  Czy uważasz, że zmiany są czymś nieuniknionym? Stresującym? Ekscytującym? Czymś, w czym możesz się doskonalić? Dzięki tej trzyczęściowej ankiecie dowiesz się więcej o swoich postawach, reakcjach i zachowaniach.

  Czas: 10 min

 • 03 Jhana

  Za dużo zmian na raz

  Co możesz zrobić, gdy zmiany w firmie zachodzą szybciej i jest ich więcej, niż się spodziewałeś? Jest więcej rozwiązań niż Ci się wydaje!

  Czas: 5 min

 • 04 Film

  3 pytania, które pobudzą innowacyjność po zmianie

  Każda zmiana oznacza nowe możliwości. Konsultant FranklinCovey, Marché Barney, dzieli się tym, jak dostrzegać i wykorzystywać te możliwości.

  Czas: 3 min

 • 05 Exceleratory

  Nawyk 1 – Bądź Proaktywny®

  Pojawiające się niespodziewanie czynniki zewnętrzne mogą wywołać Twoją automatyczną reakcję. Jednak pomiędzy nagłym bodźcem a Twoją reakcją jest kluczowy moment, w którym możesz dokonać świadomego wyboru i proaktywnie odpowiedzieć na ten bodziec.

  Czas: 30-60 min

 • 06 InSights

  Duże kamienie

  Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, znalezienie czasu na wszystko jest skomplikowanym i niełatwym zadaniem. Znacznie lepsze rezultaty osiągniesz, gdy skupisz się na priorytetach (duże kamienie).

  Czas: 10 min

Pomóż swoim pracownikom skutecznie radzić sobie ze zmianami w pracy.

Skontaktuj się z nami