Jerzy Piekarski

trener i konsultant

Od 2005 pomaga ludziom w rozwoju osobistym i zawodowym oraz wspiera organizacje w kształtowaniu liderów i budowaniu kultury efektywności i zaufania.

Jest anglistą, tłumaczem symultanicznym i lektorem języka angielskiego. Tłumaczem książek i artykułów na temat rozwoju osobistego, zarządzania, marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. Autorem i tłumaczem kilkudziesięciu programów rozwojowych dla firm szkoleniowych.

Doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w sprzedaży i marketingu, pomaga mu przekładać teorię na praktykę. Uczestnicy podkreślają jego naturalny kontakt z grupą, otwartość, kompetencje i wiedzę, jasność przekazu, poczucie humoru i wiarę w to, czym się dzieli.

Pracował z tysiącami specjalistów i menedżerów z różnych branż, krajów i wszystkich szczebli zarządzania. Jego szkolenia, warsztaty i webinary, to nie tylko wiedza teoretyczna czy własne doświadczenie, ale też autentyczne sytuacje, przypadki biznesowe, wyzwania, rozwiązania i najlepsze praktyki, które czerpał od uczestników szkoleń przez ostatnie 18 lat.

Prowadzi też warsztaty dla młodzieży, m. in. dla Fundacji Leszka Pagi, dla najzdolniejszych studentów w Polsce oraz dla Fundacji Piękny Świat, pomagającej wychowankom domów dziecka wchodzić w dorosłe życie.

Skontaktuj się z nami