Komunikacja i współpraca

Rozwijaj kompetencje liderów w precyzyjnym przekazywaniu informacji i efektywnej współpracy z zespołem.

Popraw skuteczność swoich liderów dzięki lepszej komunikacji i współpracy.

Kiedy myślisz o liderach, z którymi pracujesz najefektywniej, jakie cechy przychodzą Ci na myśl? Prawdopodobnie na szczycie Twojej listy znajdą się dobre umiejętności komunikacyjne i silne nastawienie na współpracę. Dla liderów komunikacja i współpraca to nie tylko kompetencje, które dobrze by było mieć. Umiejętności te mają kluczowe znaczenie dla rozwoju ich zespołów i całej organizacji.

Skuteczni liderzy wiedzą, jak precyzyjnie przekazywać informacje, skutecznie dawać feedback i dobierać właściwe argumenty, aby zaangażować interesariuszy. Potrafią przełożyć wizję na konkretne cele, plany i wyniki, oraz nie unikają trudnych rozmów ze swoimi kolegami lub bezpośrednimi podwładnymi, gdy jest to konieczne.

Nawet doświadczeni liderzy mogą skorzystać z dodatkowego coachingu, aby poprawić swoje umiejętności przywódcze w zakresie komunikacji i współpracy. Sprawdzone materiały FranklinCovey, doświadczeni konsultanci i innowacyjna technologia zapewnią Twoim liderom narzędzia i wiedzę, które pomogą im przejść na wyższy poziom w komunikowaniu się, facylitacji czy strategicznym zarządzaniu projektami.

Kluczowe umiejętności skutecznej komunikacji i współpracy

Doświadczeni liderzy wiedzą, jak dopasować swój przekaz do kanału komunikacyjnego oraz jak prowadzić trudne rozmowy ze współpracownikami i zarządzać projektami w sposób, który zapewni ich sukces.

Komunikacja pisemna

Pisanie w sposób jasny, zwięzły i zorientowany na czytelnika

Prezentowanie

Skuteczne komunikowanie się na forum

Prowadzenie trudnych rozmów

Proaktywne inicjowanie i prowadzenie trudnych rozmów

Zarządzanie projektami

Wyznaczanie precyzyjnych celów i stawianie jasnych oczekiwań w ramach projektu oraz budowanie współodpowiedzialności poprzez regularne spotkania podsumowujące

Bezpłatny poradnik

10 zwrotów, które pomagają liderom zbudować zaufanie w zespole

Zbuduj kulturę zaufania w zespole dzięki stosowaniu skutecznych metod okazywania empatii, uznania czy oferowania wsparcia.

Bezpłatne demo

Każdy zasługuje na świetnego menedżera – 6 kluczowych praktyk zarządzania zespołem™

Poznaj 6 kluczowych praktyk, dzięki którym liderzy budują zaangażowany i skuteczny zespół.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od Ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowania.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Współpraca w celu poprawy wyników

 • 01 Na żywo – Online

  7 nawyków skutecznego działania ® Edycja 4.0

  Powtarzalne i trwałe sukcesy pojawiają się, kiedy ludzie potrafią skutecznie zarządzać sami sobą, angażować innych i efektywnie współpracować z nimi oraz stale doskonalić i odnawiać swoje możliwości.

  Czas: 2-3 dni

 • 02 Jhana

  Lepsza współpraca i nowe pomysły – sztuka improwizacji

  Czego menedżerowie mogą się nauczyć od komików, mistrzów improwizacji, którzy na poczekaniu wymyślają skecze? Więcej niż by Ci się mogło wydawać.

  Czas: 5 min

 • 03 InSights

  Droga do Synergii™ Zespół

  Synergia to najlepszy sposób rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, negocjowania rozwiązań i tworzenia innowacji, ponieważ opiera się na pomysłach i działaniach wielu osób.

  Czas: 15 min

 • 04 Exceleratory

  Zaufanie w relacjach

  Zbuduj zaufanie w zespole i popraw wyniki biznesowe. Dowiedz się, jak rozwiązywać konflikty, wzmacniać i usamodzielniać innych, poprawiać relacje biznesowe i skrócić czas wprowadzania produktów na rynek – i osiągnij wszystko to naraz!

  Czas: 30-60 min

 • 05 InSights

  Nawiązuj relacje

  Aby naprawdę nawiązać relację z inną osobą, musisz być skupiony i fizycznie obecny. Skuteczne nawiązywanie relacji ma kluczowe znaczenie dla produktywności osobistej.

  Czas: 15 min

Pomóż swojej organizacji rozwijać dobrze współpracujących, skutecznych liderów.

Skontaktuj się z nami