Zarządzaj zmianą

Zmiana, to stały element każdego środowiska pracy. Pomóż swoim liderom sprawnie przeprowadzić zespół przez zmiany.

Przygotuj liderów, aby potrafili przeprowadzić Twoją organizację przez zmiany

Każda organizacja, co jakiś czas przechodzi przez zmiany. A to, jak na zmianę reagują Twoi liderzy, wpływa na nastawienie i reakcję ich zespołów. Skuteczni liderzy pomagają swoim zespołom sprawnie przechodzić przez okres zmian, tłumacząc na czym polega proces zmiany, wyznaczając kierunki pozwalające pewnie poruszać się po niezbadanym terytorium i dostosowując wizję organizacji do nowej rzeczywistości.

Chociaż zmiany często wydają się chaotyczne, przebiegają zgodnie z prostym i przewidywalnym modelem. Mając do dyspozycji właściwy scenariusz zarządzania zmianą, liderzy mogą przygotować swoich ludzi do zmiany, opracować skuteczny plan działania, zyskać poparcie zespołu i poprawić koordynację między działami – nawet na najtrudniejszych etapach zmiany.

Skuteczne przeprowadzenie zespołu przez zmianę wymaga dobrego planowania i właściwego przygotowania. Sprawdzone rozwiązania FranklinCovey, doświadczeni konsultanci i innowacyjna technologia zapewnią Twoim liderom narzędzia i wiedzę, które pomogą im sprawnie prowadzić swoje zespoły przez zmiany.

Kluczowe umiejętności zarządzania zmianą przez liderów

Najlepsi liderzy nie tylko elastycznie i z otwartością podchodzą do zmian. Starają się również zrozumieć obawy członków zespołu i pokazują im, w jaki sposób zmiana tworzy przestrzeń dla nowych pomysłów i innowacji.

Przeprowadzanie zespołu przez zmianę

Tworzenie przekonującej wizji tego, co zespół może osiągnąć i czego może się nauczyć podczas przechodzenia przez zmianę

Zdolności adaptacyjne

Zaszczepianie nawyków skutecznego działania, które pozwalają ludziom wykonywać pracę z maksymalną efektywnością i łatwiej dostosowywać się do zmian

Bezpłatny poradnik

Dostosowanie do zmian – Zadaj sobie 5 pytań

Pomóż swoim liderom ocenić ich aktualne podejście do zmiany i wypracować bardziej produktywną postawę, która pomoże im skutecznie funkcjonować w obliczu zmiany.

Bezpłatne demo

6 kluczowych praktyk zarządzania zespołem

Dowiedz się, jak radzić sobie z reakcjami na zmianę, proaktywnie się do niej przygotowywać i sprawić, aby Twój zespół uzyskiwał lepsze wyniki.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowania.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Przeprowadź swój zespół z sukcesem przez zmianę

 • 01 Na żywo – Online

  Przygotuj się do zmiany

  Zmiany to nieodzowny element naszego życia, a w dzisiejszym świecie zachodzą one szybciej niż kiedykolwiek wcześniej ten moduł pomoże Ci nauczyć się lepiej rozumieć zmianę i skuteczniej sobie z nią radzić, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym

  Czas: 120 min

 • 02 Jhana

  Za dużo zmian na raz

  Co możesz zrobić, gdy zmiany w firmie zachodzą szybciej i jest ich więcej, niż się spodziewałeś? Jest więcej rozwiązań niż Ci się wydaje! 

  Czas: 5 min

 • 03 Exceleratory

  Przeprowadź swój zespół przez zmianę – część 1

  W tym module przeanalizujesz zmianę z perspektywy lidera i rozwiniesz umiejętności skutecznego zarządzania zmianą.

  Czas: 30-60 min

 • 04 Film

  4 wskazówki, jak rozpoznać na jakim etapie są ludzie w trakcie zmiany

  Każdy pracownik reaguje na zmianę inaczej. Zobacz, jak możesz pomóc każdemu z nich poradzić sobie z reakcją na zmianę i zrobić kolejny krok.

  Czas: 5 minut

 • 05 Exceleratory

  Poprowadź swój zespół przez zmianę – część 2

  Zdobądź umiejętności angażowania swojego zespołu podczas najtrudniejszych etapów zmiany: strefa zakłóceń i strefa adaptacji, abyście mogli wspólnie osiągać zakładane wyniki i wprowadzać innowacje.

  Czas: 30-60 min

Wyposaż liderów w umiejętności potrzebne do zarządzania zmianą.

Skontaktuj się z nami