Bezpłatne Demo Szkolenia FranklinCovey

Stań się skutecznym liderem!

Skuteczność i zaangażowanie Twojego zespołu jest efektem tego, jakim jesteś liderem. Jeżeli chcesz zbudować zespół, który realizuje kluczowe cele, musisz rozwinąć się jako lider.

23 maja 2024, godz. 15:00 – 16:00

Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

  J

  Problemy, z którymi mierzą się liderzy zespołów

  Jesteś liderem i zauważasz któreś z tych problemów?

  • Twoi pracownicy nie mają do Ciebie zaufania, podważają Twoją wiarygodność, przez co w organizacji panuje napięta atmosfera? Zamiast skupiać się na własnych obowiązkach, musisz poświęcać czas na ciągłe rozwiązywanie problemów?
  • Twój zespół jest zdezorientowany, nie do końca wie, co ma robić i na czym się skupić? Jest mniej efektywny i zaangażowany w osiąganie celów?
  • Coraz częściej masz wrażenie, że Twoim pracownikom nie zależy na realizacji strategii? Gdy tylko mają taką okazję, zrzucają odpowiedzialność na kogoś innego?
  • Mimo chęci, trudno jest Ci rozwijać kompetencje zespołu, który nie potrafi się dostosować do zmieniających się warunków? Każdy udzielany feedback traktowany jest jako atak?

  Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś tak, to znak, że czas, abyś poznał 4 Role Lidera®, dzięki którym usprawnisz współpracę wszystkich członków organizacji i rozwiniesz efektywność osobistą każdego pracownika.

  Poznaj Kluczowe Role, dzięki którym staniesz się wzorem do naśladowania

  4 Role Lidera®, to szkolenie, które koncentruje się na podejmowaniu skutecznych działań przez przywódcę oraz na kształtowaniu odpowiednich postaw.

  Biorąc udział w bezpłatnym demo szkolenia, dowiesz się jak być dobrym liderem i jak skutecznie zarządzać zespołem, aby zwiększać zaangażowanie, inicjatywę i realizować najważniejsze cele w organizacji.

  Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia, aby odbierać wartościowe wskazówki i praktyczne narzędzia.

  Opinie o szkoleniach FranklinCovey

  Odtwórz wideo

  Na tym szkoleniu otrzymasz praktyczną wiedzę, dzięki której:

  Umiejętnie rozwijasz potencjał swojego zespołu, włączając w to feedback oraz regularny coaching, dzięki czemu pracownicy potrafią samodzielnie stawiać czoła wyzwaniom, szukać odpowiedzi, podejmować decyzje i brać pełną odpowiedzialność za swoje działania. Są bardziej pewni siebie, mają większą wiarę we własne umiejętności. Dzięki temu nie musisz już rozwiązywać ich problemów i udzielać odpowiedzi na każde pytanie.

  Nauczysz się budować kulturę zaufania niezbędną do efektywnej współpracy. Sprawisz, że Twoi ludzie będą postrzegać Cię jako wiarygodnego przywódcę, który spaja całą organizację. Zespół zacznie swobodnie wyrażać swoje opinie, pomysły i obawy, będzie bardziej skłonny do dzielenia się nowymi ideami, rozwiązywania ewentualnych problemów i konfliktów, czy podejmowania dodatkowych inicjatyw.

  Dowiesz się, jak stworzyć spójną wizję i skuteczną strategię. Zaczniesz sprawnie ustalać priorytety i podejmować lepsze decyzje strategiczne, dzięki czemu zbliżysz swój zespół do realizacji kluczowych celów.

  Przekonasz się, jak utrzymać motywację swoich pracowników i wzbudzać w nich poczucie odpowiedzialności, aby osiągali coraz lepsze wyniki.

  Jakich efektów możesz się spodziewać po bezpłatnym demo?

  Przed

  Po

  Zespół nie ma do Ciebie zaufania, podważa Twoją wiarygodność, a w organizacji tworzy się napięta atmosfera, która hamuje produktywność. Przez to wszystko pojawiają się konflikty, które musisz rozwiązywać, mając na głowie również swoje sprawy.

  Twój zespół ufa zarówno Tobie, jak i sobie nawzajem, dzięki czemu lepiej współpracuje ze sobą. Atmosfera w organizacji sprzyja kreatywnej i efektywnej współpracy. Coraz częściej tworzą się innowacyjne pomysły, a pracownicy chętnie wychodzą z inicjatywą. Zespół samodzielnie radzi sobie ze swoimi problemami, dzięki czemu masz więcej czasu na własne zadania.

  Twoi pracownicy są chaotyczni, zdezorganizowani. Nie wiedzą, na czym powinni się skoncentrować. Mają tendencję do zajmowania się bieżącą pracą i tracenia z oczu dalszej perspektywy.

  Tworzysz wspólną dla całego zespołu wizję i strategię oraz komunikujesz ją w jasny sposób. Każdy pracownik wie, co ma robić i chętnie wykonuje swoje zadania, wiedząc, że jego indywidualny wkład ma wpływ na całą organizację.

  Zespół nie realizuje strategii, cały czas gubiąc cel z oczu. Twoi ludzie nie potrafią się zmotywować do pracy i szukają sposobów, aby zrzucić z siebie odpowiedzialność.

  Budujesz poczucie współodpowiedzialności swojego zespołu wobec konsekwentnej realizacji strategii. Twoi pracownicy rozumieją, że ich indywidualne wysiłki mają wpływ na osiągnięcie wspólnych celów organizacyjnych. Potrafią trzymać się ustalonego kursu, dzięki czemu osiągają coraz lepsze wyniki.

  Twoi pracownicy nie wierzą we własne możliwości, są niepewni swoich umiejętności, przez co swoje zadania wykonują bez pasji i zaangażowania. Udzielany im feedback traktują jako atak, a nie narzędzie do rozwoju zawodowego.

  Rozwijasz potencjał każdego członka zespołu, wyzwalając pokłady energii. Umożliwiasz zdobywanie nowych kompetencji, dzięki czemu Twoi ludzie potrafią dostosowywać się do zmieniających się okoliczności i utrzymują przewagę konkurencyjną. Dajesz poczucie wsparcia i wiary w siebie, co przekłada się na efektywniejszą współpracę. Feedback, który udzielasz, pomaga Twoim pracownikom rozwinąć skrzydła.

  Prowadzący

  Jerzy Piekarski

  Certyfikowany trener FranklinCovey, który z pasją i zaangażowaniem przekształca organizacje od 18 lat. Jego bogate doświadczenie pozwala mu skutecznie wspierać rozwój efektywnych liderów, zespołów oraz kultury w różnych firmach.

  Jego wyjątkowy warsztat prowadzenia szkoleń łączy profesjonalizm, wiedzę oraz naturalne zdolności komunikacyjne, co pozwala uczestnikom w pełni skorzystać z nauki i zastosować ją w praktyce. Przyjazna atmosfera i interaktywna forma zajęć sprawiają, że szkolenia z Jerzym Piekarskim są nie tylko efektywne, ale także inspirujące i angażujące.

  Jerzy Piekarski

  Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

   J

   Skontaktuj się z nami