Bezpłatne Demo Szkolenia FranklinCovey

Twój system osiągania przełomowych wyników

W tym zwięzłym omówieniu systemu 4DX poznasz koncepcję i główne założenia metody 4 Dyscyplin Realizacji oraz znajdziesz wskazówki, kiedy warto zastosować 4DX w całej organizacji lub w wybranych zespołach.

Obowiązuje limit do 16 osób
Dopasowane dla liderów firm zatrudniających powyżej 100 osób

Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

  J

  Porozmawiajmy o tym czym jest tzw. „luka realizacji”. Może jest też Twoim wyzwaniem. Dowiedz się jak ją skutecznie wypełnić stosując zasadę koncentracji i siłę dźwigni, budując zaangażowanie w zespole i współodpowiedzialność za wynik.

  Na całym świecie organizacje wydają ponad 31 miliardów dolarów rocznie na tworzenie strategii, podczas gdy 80% tych strategii nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Dzieje się tak dlatego, że największym wyzwaniem dla liderów jest realizacja strategii, szczególnie tej, która wymaga zmiany ludzkich zachowań, przy jednoczesnym utrzymaniu bieżącej działalności operacyjnej. Jak zapewnić odpowiedni wysiłek i zaangażowanie zespołu wokół kluczowych celów, pomimo wiru spraw bieżących, który też potrzebuje naszej uwagi?

  Podczas 60-minutowego spotkania na żywo online poznasz trzy kluczowe elementy systemu operacyjnego, które pomagają zespołom osiągać przewidywalne i ponadprzeciętne wyniki. Będziesz mógł od razu zadać pytania i gdy to będzie dla Ciebie wartościowe, umówić się na kolejną rozmowę:

  • Zdefiniuj – skoncentruj uwagę wokół kluczowych celów.
  • Działaj – uwolnij energię całego zespołu do zwinnego oddziaływania na wskaźniki, które mają największe przełożenie na kluczowe cele.
  • Mierz – śledź tempo postępu realizacji w czasie rzeczywistym.

  Metoda oparta jest o 3 filary:

  • Koncentracja – jak znaleźć zasoby, by wykonać, to co ważne pomimo nieustannego wiru codziennych działań operacyjnych.
  • Dźwignia – jak zrobić mniej, a osiągnąć więcej.
  • Współodpowiedzialność –  jak tworzyć rytm pracy wolnej od wymówek, gdzie każdemu zależy na wygranej, i która daje poczucie, że gramy do tej samej bramki.

  Metoda 4DX, czyli 4 dyscypliny realizacji, została przetestowana i udoskonalona przez tysiące organizacji na całym świecie. Możesz skorzystać z ich doświadczeń dopełniając całość specyfiką Twojego biznesu i indywidualnego stylu jakim zarządzasz w zespole. Sprawdź, czy to jest rozwiązanie dla Ciebie.

  Czego nauczysz się podczas szkolenia?

  Nauczysz się odpowiednio budować zaufanie i inspirować zespół, tak aby realizowali założone cele.

  Zdobędziesz umiejętności i narzędzia, które są niezbędne do angażowania zespołu.

  Poznasz system realizacji celów, który umożliwi Ci osiąganie spójnych i  przewidywanych rezultatów.

  Zyskasz kompetencje potrzebne do rozwijania i usamodzielniania członków zespołu.

  Prowadzący

  Michał Górny

  Certyfikowany trener FranklinCovey. Doświadczony specjalista w dziedzinie sprzedaży z ponad 20-letnim stażem, skupiający się na szkoleniach i konsultingu metod sprzedażowych. Przyczynia się do zwiększenia efektywności organizacji i osiągania lepszych wyników finansowych. Jego praktyczne warsztaty i zdolność do generowania trwałych rezultatów są wysoko cenione przez klientów.

  Michał Górny

  Prowadząca

  Iwona Pawłowska

  Trenerka FranklinCovey z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym i 15-letnim stażem jako lider. Była odpowiedzialna za strategie rozwoju biznesu, profitowy wzrost przychodów, wsparcie sprzedaży oraz budowanie efektywnych zespołów. Skutecznie zarządzała zespołami, projektami biznesowymi, zmianą oraz kulturą organizacyjną. Posiada certyfikaty Coacha, Mentora i NLP Practicioner na poziomie Master. Pracowała dla renomowanych firm, takich jak Carlsberg, PepsiCo, L’Oreal i Danone, co świadczy o jej umiejętnościach w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego. Jej praktyczna wiedza przyczynia się do sukcesu firm dążących do efektywnego zarządzania.

  Iwona Pawłowska

  Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

   J

   Skontaktuj się z nami