Bezpłatne Demo Szkolenia FranklinCovey

Jak pomimo rozpraszaczy skupić wysiłki zespołu na realizacji kluczowych zadań?

Poznaj 4 Dyscypliny realizacji®, które pomogą Ci skoncentrować zespół na najważniejszych zadaniach. Dzięki temu natłok codziennych spraw nie odciągnie zespołu od realizacji kluczowych zadań. 

11 kwietnia 2024, godz. 15:00 – 16:00

Obowiązuje limit do 16 osób
Dopasowane dla liderów firm zatrudniających powyżej 100 osób

Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

  J

  Problemy, które wynikają z braku dyscypliny w organizacji

  Ile razy w Twojej organizacji padają świetne pomysły, które jednak nigdy nie zostają wprowadzone w życie?

  Natłok codziennych spraw skutecznie odrywa Twój zespół od realizacji ustalonej strategii. Nagle wpadające zadania, niekończące się maile, telefon za telefonem i inne pilne sprawy powodują, że długoterminowe plany szybko idą w zapomnienie.

  Mało tego, Twoi pracownicy często gubią z oczu to, co najważniejsze — kluczowe cele. Skupiają się na zbyt wielu sprawach jednocześnie, przez co ich wysyłki są rozproszone. W efekcie — nie osiągają oczekiwanych wyników.

  Co gorsza, skoro nie wiedzą, w którą dokładnie stronę mają podążać, nie czują się odpowiedzialni za wyniki swojej pracy.

  A przecież mają potencjał, aby osiągnąć niesamowite efekty. Tylko brak im zaangażowania, motywacji i — co najważniejsze — dyscypliny.

  Jak sobie z tym poradzić, jako lider?

  Musisz nie tylko zdefiniować kluczowe cele, ale także skupić na nich uwagę swojego zespołu, ustalić konkretne wskaźniki, które pozwolą śledzić postępy w realizacji tych celów i wzbudzić poczucie odpowiedzialności za osiągane wyniki. Bez tych działań, powyższe problemy będą nieustannie powracać i skutecznie hamować rozwój.

  Wskaż swojemu zespołowi drogę, aby mógł dotrzeć do celu

  Bezpłatne demo szkolenia „4 Dyscypliny Realizacji®” pomaga liderom i ich zespołom w efektywnym osiąganiu kluczowych celów strategicznych.

  Podczas demo szkolenia poznasz praktyczne podejście do zarządzania i sprawdzone zasady ludzkiej motywacji, dzięki którym:

  • Skoncentrujesz wszystkie działania zespołu na realizacji strategii, nawet w środowisku pełnym rozpraszaczy.
  • Jasno określisz priorytety, które zbliżą Twój zespół do osiągania oczekiwanych wyników.
  • Wprowadzisz systematyczne śledzenie postępów, co pozwoli Ci zachować kontrolę nad kierunkiem prac i dotrzymywać wszelkich terminów.
  • Wzbudzisz poczucie współodpowiedzialności za wyniki, co pomoże Twoim ludziom spełniać zobowiązania.

  Dołącz do bezpłatnego demo szkolenia i stwórz zdyscyplinowaną organizację, w której każdy daje od siebie 100%, aby realizować kluczowe cele.

  Opinie o szkoleniach FranklinCovey

  Odtwórz wideo

  Co zyskasz, biorąc udział w bezpłatnym demo?

  Skutecznie ustalisz kluczowe cele strategiczne, które są najbardziej istotne dla sukcesu Twojej organizacji oraz przyspieszysz ich realizację.

  Dowiesz się, jak odróżnić priorytetowe zadania od codziennych rozpraszaczy, dzięki czemu efektywnie wykorzystasz zasoby i energię zespołu na naprawdę ważne działania.

  Zbudujesz kulturę odpowiedzialności i współpracy w zespole, która sprzyja realizowaniu strategii oraz szybkiemu reagowaniu na nowe możliwości i wyzwania.

  Przekonasz się, jak wdrożyć niezawodne narzędzia do monitorowania postępów oraz jak regularnie świętować osiągnięcia. Będziesz na bieżąco oceniać efektywność działań oraz zadbasz o pozytywną atmosferę w organizacji.

  Zwiększysz zaangażowanie i motywację swoich pracowników. Dzięki temu zaczną sumiennie dążyć do osiągania kluczowych celów, podejmować właściwe decyzje i samodzielnie kontrolować to, czy są na dobrej drodze.

  Jakich efektów możesz się spodziewać po bezpłatnym demo?

  Przed

  Po

  Twój zespół nie jest pewny, co dokładnie ma osiągnąć. Jego działania są rozproszone na wiele zadań jednocześnie. Przez natłok codziennych obowiązków, skupia uwagę na pilnych sprawach, zamiast na tym, co naprawdę ważne.

  Jako lider, jasno wyznaczasz priorytety, koncentrując uwagę swojego zespołu na kluczowych celach. Dzięki temu działania Twoich ludzi skupione są na realizacji ustalonej strategii.

  Pracownicy nie potrafią określić, czy podejmowane przez nich działania faktycznie przyczyniają się do osiągnięcia celów organizacji, co daje im poczucie, że ich wysiłki są bezsensowne lub nieskuteczne.

  Dzięki stosowaniu wskaźników kierunkowych Ty i Twój zespół na bieżąco śledzicie postępy, co daje Wam pewność, że każdy jest na odpowiedniej drodze do osiągnięcia oczekiwanych wyników. Pracownicy czują, że mają realny wpływ na organizację.

  Twój zespół jest niezaangażowany w realizację celów, niechętnie podejmuje inicjatywę i nie szuka innowacyjnych rozwiązań.

  Korzystanie z motywującej  tablicy wyników i celebrowanie sukcesów zwiększa zaangażowanie pracowników i sprawia, że chcą osiągać jeszcze więcej.

  Twoi ludzie nie czują się odpowiedzialni za osiągane wyniki, przez co nie dbają o wysoką jakość swojej pracy.

  Dzięki organizowaniu cyklicznych spotkań, omawianiu zarówno sukcesów, jak i niepowodzeń oraz planowaniu kolejnych działań, Twój zespół czuje się zobowiązany do realizowania strategii najlepiej, jak potrafi.

  Prowadzący

  Michał Górny

  Certyfikowany trener FranklinCovey. Doświadczony specjalista w dziedzinie sprzedaży z ponad 20-letnim stażem, skupiający się na szkoleniach i konsultingu metod sprzedażowych. Przyczynia się do zwiększenia efektywności organizacji i osiągania lepszych wyników finansowych. Jego praktyczne warsztaty i zdolność do generowania trwałych rezultatów są wysoko cenione przez klientów.

  Michał Górny

  Prowadząca

  Iwona Pawłowska

  Trenerka FranklinCovey z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym i 15-letnim stażem jako lider. Była odpowiedzialna za strategie rozwoju biznesu, profitowy wzrost przychodów, wsparcie sprzedaży oraz budowanie efektywnych zespołów. Skutecznie zarządzała zespołami, projektami biznesowymi, zmianą oraz kulturą organizacyjną. Posiada certyfikaty Coacha, Mentora i NLP Practicioner na poziomie Master. Pracowała dla renomowanych firm, takich jak Carlsberg, PepsiCo, L’Oreal i Danone, co świadczy o jej umiejętnościach w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego. Jej praktyczna wiedza przyczynia się do sukcesu firm dążących do efektywnego zarządzania.

  Iwona Pawłowska

  Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

   J

   Skontaktuj się z nami