Twój system osiągania przełomowych wyników

W tym zwięzłym omówieniu systemu 4DX poznasz koncepcję i główne założenia metody 4 Dyscyplin Realizacji oraz znajdziesz wskazówki, kiedy warto zastosować 4DX w całej organizacji lub w wybranych zespołach.

Porozmawiajmy o tym czym jest tzw. „luka realizacji”. Może jest też Twoim wyzwaniem. Dowiedz się jak ją skutecznie wypełnić stosując zasadę koncentracji i siłę dźwigni, budując zaangażowanie w zespole i współodpowiedzialność za wynik.

Na całym świecie organizacje wydają ponad 31 miliardów dolarów rocznie na tworzenie strategii, podczas gdy 80% tych strategii nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Dzieje się tak dlatego, że największym wyzwaniem dla liderów jest realizacja strategii, szczególnie tej, która wymaga zmiany ludzkich zachowań, przy jednoczesnym utrzymaniu bieżącej działalności operacyjnej. Jak zapewnić odpowiedni wysiłek i zaangażowanie zespołu wokół kluczowych celów, pomimo wiru spraw bieżących, który też potrzebuje naszej uwagi?

Podczas 60-minutowego spotkania na żywo online poznasz trzy kluczowe elementy systemu operacyjnego, które pomagają zespołom osiągać przewidywalne i ponadprzeciętne wyniki. Będziesz mógł od razu zadać pytania i gdy to będzie dla Ciebie wartościowe, umówić się na kolejną rozmowę:

  • Zdefiniuj – skoncentruj uwagę wokół kluczowych celów.
  • Działaj – uwolnij energię całego zespołu do zwinnego oddziaływania na wskaźniki, które mają największe przełożenie na kluczowe cele.
  • Mierz – śledź tempo postępu realizacji w czasie rzeczywistym.

Metoda oparta jest o 3 filary:

  • Koncentracja – jak znaleźć zasoby, by wykonać, to co ważne pomimo nieustannego wiru codziennych działań operacyjnych.
  • Dźwignia – jak zrobić mniej, a osiągnąć więcej.
  • Współodpowiedzialność –  jak tworzyć rytm pracy wolnej od wymówek, gdzie każdemu zależy na wygranej, i która daje poczucie, że gramy do tej samej bramki.

Metoda 4DX, czyli 4 dyscypliny realizacji, została przetestowana i udoskonalona przez tysiące organizacji na całym świecie. Możesz skorzystać z ich doświadczeń dopełniając całość specyfiką Twojego biznesu i indywidualnego stylu jakim zarządzasz w zespole. Sprawdź, czy to jest rozwiązanie dla Ciebie.

Dodatkowe informacje można uzyskać, kontaktując się z naszym biurem pod numerem telefonu + 48 692-485-431 lub adresem e-mail: office@franklincovey.pl

Zarejestruj się

Imię i Nazwisko(wymagane)

Skontaktuj się z nami