Bezpłatne Demo Szkolenia FranklinCovey

Jak zbudować efektywny i zaangażowany zespół?

Poznaj 6 Kluczowych praktyk zarządzania zespołem, które pozwolą Ci efektywnie pracować nad swoimi postawami, nabywać nowe umiejętności i korzystać z praktycznych narzędzi ułatwiających skuteczne zarządzanie zespołem.

26 marca 2024, godz. 15:00 – 16:00

Obowiązuje limit do 16 osób
Dopasowane dla liderów firm zatrudniających powyżej 100 osób

Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

  J

  Co może być efektem nieskutecznego zarządzania?

  Czy Twój zespół pomimo Twoich usilnych starań wciąż nie jest zaangażowany i produktywny oraz niechętnie korzysta z innowacyjnych rozwiązań?

  Wasze spotkania 1 na 1 kojarzą się tylko z nieprzyjemną rozmową, która i tak nie daje efektów? Udzielany feedback, zamiast motywować zespół do działania, zniechęca go?

  Wciąż musisz zajmować się problemami swoich pracowników, zamiast skupiać się na własnych priorytetach?

  Zespół nie trzyma się strategii, przez co kluczowe cele pozostają nieosiągnięte?

  Każda zmiana wiąże się z chaosem, dezorientacją i oporem? Wdrażanie ich jest czasochłonne?

  Mało tego, obserwujesz rosnącą rotację pracowników, co utrudnia Ci stworzenie stabilnej, opłacalnej organizacji pełnej utalentowanych ludzi?

  Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, bezpłatne demo szkolenia 6 Kluczowych praktyk zarządzania zespołem jest dla Ciebie.

  Poznaj sprawdzone praktyki, które pomogą w budowaniu efektywnego i lojalnego zespołu

  Oparte na wieloletnich badaniach szkolenie „6 Kluczowych praktyk zarządzania zespołem” dostarcza wskazówek, których każdy menedżer potrzebuje, aby:

  • opracować spójną wizję i strategię nastawioną na realizację kluczowych celów,
  • zbudować zaangażowany i efektywny zespół osiągający niebywałe wyniki dzięki wydajnej współpracy,
  • skupić się na najważniejszych priorytetach i zwiększyć swoją skuteczność jako lider.

  Te 6 kluczowych praktyk da Ci przewagę w budowaniu kompetencji i pewności siebie, niezbędnych do zarządzania zespołem nawet w obliczu zmian i trudnych wyzwań.

  Opinie o szkoleniach FranklinCovey

  Odtwórz wideo

  Co zyskasz, biorąc udział w bezpłatnym demo szkolenia?

  Rozwiniesz mentalność lidera — od samodzielnego pracownika po przywódcę zespołu.

  Opracujesz spójną wizję i strategię, które przybliżą Twoją organizację do osiągnięcia kluczowych celów.

  Dowiesz się, jak ustalać priorytety, aby skupiać się na najważniejszych zadaniach.

  Przestaniesz poświęcać czas na rozwiązywanie problemów swoich pracowników i kontrolowanie, czy ich działania są zgodne ze strategią.

  Nauczysz się jasno komunikować i sprawnie przeprowadzać swój zespół przez zmiany, dzięki czemu unikniesz poczucia dezorientacji i oporu.

  Stworzysz zespół, który z zaangażowaniem pełni swoje obowiązki i bierze za nie odpowiedzialność.

  Zaczniesz udzielać efektywnej informacji zwrotnej i organizować skuteczne spotkania 1 na 1, które zachęcą Twoich pracowników do dzielenia się zarówno swoimi potrzebami, jak i innowacyjnymi pomysłami.

  Zwiększysz poczucie przynależności do organizacji, co pomoże Ci uchronić organizację od częstej rotacji pracowników i tym samym utraty talentów.

  Jakich efektów możesz się spodziewać po bezpłatnym demo?

  Przed

  Po

  Twój zespół nie podejmuje inicjatywy, aby poszukiwać innowacyjnych rozwiązań. Staje się coraz mniej zaangażowany i produktywny oraz nie realizuje wizji i strategii organizacji.

  Wiesz, w jaki sposób motywować i angażować swój zespół oraz opracować spójną wizję i strategię. W efekcie Twoi pracownicy stale poszukują nowych rozwiązań i robią wszystko, aby osiągnąć kluczowe cele.

  Pracownicy nie potrafią przyjmować feedbacku, traktując go jako atak, a nie narzędzie do zwiększania motywacji i efektywności.

  Organizujesz efektywne spotkania 1 na 1, podczas których udzielasz skutecznego feedbacku. Twoi ludzie chętnie dzielą się swoimi potrzebami, a Twoje słowa traktują jako zachętę do działania.

  Twój zespół nie potrafi samodzielnie rozwiązywać swoich problemów, przez co tracisz mnóstwo czasu rozstrzyganiu konfliktów.

  Zespół bierze odpowiedzialność za swoje działania, dzięki czemu nie musisz już dłużej tracić czasu na rozwiązywanie problemów i kontrolowanie swoich pracowników.

  Wdrażanie zmian jest czasochłonne oraz spotyka się z oporem i dezorientacją.

  Jasno komunikujesz i sprawnie przeprowadzasz swój zespół przez zmiany. Twoi ludzie doskonale wiedzą, z czym wiąże się dana zmiana i jak mają ją wdrożyć. Unikasz chaosu i oporu.

  Coraz większa rotacja pracowników naraża organizację na spore koszty rekrutacyjne, a Ty tracisz utalentowanych ludzi.

  Zespół czuje się ważną, integralną częścią organizacji, z której nie chcą odchodzić. Skutecznie zmniejszasz rotację pracowników.

  Prowadzący

  Iwona Pawłowska

  Trenerka FranklinCovey z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym i 15-letnim stażem jako lider. Była odpowiedzialna za strategie rozwoju biznesu, profitowy wzrost przychodów, wsparcie sprzedaży oraz budowanie efektywnych zespołów. Skutecznie zarządzała zespołami, projektami biznesowymi, zmianą oraz kulturą organizacyjną. Posiada certyfikaty Coacha, Mentora i NLP Practicioner na poziomie Master. Pracowała dla renomowanych firm, takich jak Carlsberg, PepsiCo, L’Oreal i Danone, co świadczy o jej umiejętnościach w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego. Jej praktyczna wiedza przyczynia się do sukcesu firm dążących do efektywnego zarządzania.

  Iwona Pawłowska

  Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

   J

   Skontaktuj się z nami