Bezpłatne Demo Szkolenia FranklinCovey

Osiągnij wysoką skuteczność działania jako menedżer

Poznaj 7 nawyków skutecznego menedżera®, dzięki którym zyskasz umiejętności i narzędzia niezbędne do skutecznego przewodzenia zespołem.

23 listopada 2023, godz. 15:00 – 16:00

Obowiązuje limit do 16 osób
Dopasowane dla liderów firm zatrudniających powyżej 100 osób

Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

  J

  Dlaczego nie widzisz progresu w swoich działaniach?

  Stale reagujesz na pilne sprawy, zamiast koncentrować się na rzeczach, które są dla Ciebie ważne i na które masz realny wpływ? Nieodpowiednio zbudowana strategia i nieustalone priorytety oddalają Ciebie i Twój zespół od osiągnięcia zakładanych celów?

  W Twojej organizacji panuje niski poziom zaufania, co utrudnia szczerą i otwartą komunikację oraz wzbudza potrzebę ciągłej kontroli pracowników? Czujesz, że nie jesteś w stanie wpłynąć na swój zespół, zwiększyć jego motywację oraz chęć do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań?

  Nie zmagasz się z tym sam. Wielu menedżerów miało podobny problemTo, jak organizujesz swoje zadania i czas, jest bezpośrednim odzwierciedleniem efektywności pracy Twojego zespołu. 

  Bez odpowiednich umiejętności i narzędzi, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać i unikać typowych błędów menedżerskich, trudno oczekiwać, że Twój zespół będzie realizował zadania najlepiej, jak potrafi.

  To właśnie przemyślane zarządzanie własnymi działaniami jest kluczem do wyzwalania potencjału i zaangażowania, które są niezbędne do osiągania celów i prowadzenia zespołem niezależnie od okoliczności. 

  Dołącz do bezpłatnego demo szkolenia, aby zdobyć fundamentalne umiejętności przywódcze. Pozwolą Ci one stać się menedżerem, który osiąga wysoką skuteczność działania i motywuje swój zespół do efektywnej współpracy.

  Poznaj narzędzia, które pomogą Ci zarządzać sobą i zespołem.

  Wielu menedżerów awansuje dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom technicznym lub operacyjnym.

  Jednak, gdy przychodzi do kierowania innymi, natrafiają na bariery wynikające z dwóch klasycznych błędów:

  • zarządzania innymi, zanim nauczą się zarządzać sobą
  • zarządzania ludźmi, zamiast umożliwić im samodzielne działanie na podstawie klarownych oczekiwań.

  Bezpłatne demo szkolenia „7 Nawyków Skutecznego Menedżera®” zaopatrzy Cię w narzędzia, które umożliwią Ci efektywne osiąganie wyników przez Twój zespół niezależnie od okoliczności, jednocześnie inspirując go do rozwijania własnego potencjału.

  Podczas szkolenia zwrócimy uwagę na:

  Jakie błędy popełniają menedżerowie i jak możesz ich uniknąć.

  Jak zbudować zaufanie w zespole, aby zwiększyć wydajność współpracy.

  Jakich narzędzi używać, aby podejmować lepsze decyzje i usprawnić swoje działania.

  Jak być skutecznym menedżerem i efektywnie zarządzać swoimi emocjami, energią, czasem i zespołem.

  Jak możesz wzmocnić swoją motywację, poziom energii i osiągnąć Work Life Balance.

  Opinie o szkoleniach FranklinCovey

  Odtwórz wideo

  Prowadzący

  Jerzy Piekarski

  Certyfikowany trener FranklinCovey, który z pasją i zaangażowaniem przekształca organizacje od 18 lat. Jego bogate doświadczenie pozwala mu skutecznie wspierać rozwój efektywnych liderów, zespołów oraz kultury w różnych firmach.

  Jego wyjątkowy warsztat prowadzenia szkoleń łączy profesjonalizm, wiedzę oraz naturalne zdolności komunikacyjne, co pozwala uczestnikom w pełni skorzystać z nauki i zastosować ją w praktyce. Przyjazna atmosfera i interaktywna forma zajęć sprawiają, że szkolenia z Jerzym Piekarskim są nie tylko efektywne, ale także inspirujące i angażujące.

  Jerzy Piekarski

  Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

   J

   Skontaktuj się z nami