Bezpłatne Demo Szkolenia FranklinCovey

Zbuduj wiarygodność – osiągaj cele sprzedażowe!

Helping Clients Succeed

25 stycznia 2024, godz. 15:00 – 16:00

Obowiązuje limit do 16 osób
Dopasowane dla liderów firm zatrudniających powyżej 100 osób

Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

  J

  Pomaganie Klientom w osiągnięciu sukcesu – to istota sprzedaży.

  HCS to sposób na wzmocnienie kultury sprzedaży dzięki precyzji w rozmowie, autentyczności i inteligencji emocjonalnej oraz narzędzia pomagające realnie zwiększyć wartość lejka, poprawić skuteczność, zwiększyć średnią wartość transakcji, przyśpieszyć decyzje klienta, obniżyć koszty sprzedaży.

  Gdy chodzi o sprzedaż i wzrost przychodów, firmy, w tym również pewnie Twój zespół, znajdują się one pod nieuniknioną presją, aby sprzedawać więcej i szybciej. Konkurencja jest nieubłagana, a kupujący są coraz bardziej wymagający i sprytni. Trzeba sprzedawać więcej za mniej.

  W tej sytuacji wiele firm, nawet tych odnoszących największe sukcesy przyznaje, że aby utrzymać swoją pozycję rynkową, potrzeba nowego spojrzenia. Coś trzeba zmienić w sposobie sprzedawania, aby zachować marże, skrócić cykle sprzedaży i zmniejszyć jej koszty, równolegle rozwijając długoterminowe relacje z klientami.

  Skoro każdy zespół jest doskonale przygotowany, by osiągać cele wyznaczone na dziś, to czy jutro wystarczy tylko robić to samo ale bardziej? Może warto sprawdzić, czy nie da się lepiej?

  Dołącz do 90-minutowego spotkania z naszym ekspertem w zakresie realizacji procesów sprzedaży i efektywnej rozmowy z klientem. Porozmawiajmy o tym:

  • Dlaczego zaufanie klientów jest tak trudne do utrzymania.
  • Jakie elementy warto usprawniać, by systematycznie napełniać lejek sprzedaży realnymi szansami sprzedaży. Jak, poprzez ustrukturalizowaną rozmowę, umiejętnie kwalifikować te szanse i skutecznie zamykać, czyli minimalizować niepewność wysiłków sprzedaży i czynić je bardziej mierzalnymi, a tym samym „zarządzalnymi”.
  • W jaki sposób pojawiające się w relacji z klientem „żółte światła” rozpoznać szybko i mądrze na nie zareagować.
  • Co zrobić, by zmiany w sposobie sprzedaży, realizowane poprzez szkolenia i coaching stały się opłacalną inwestycją, a nie kolejnym kosztem, który nie przyniósł oczekiwanych rezultatów.
  • Będzie okazja, by wymienić się swoimi doświadczeniami, zadać pytania w czasie rzeczywistym i jeśli uznasz to za wartościowe, umówić się na rozmowę o Twoich wyzwaniach.

  Czego nauczysz się podczas szkolenia?

  Nauczysz się odpowiednio budować zaufanie i inspirować zespół, tak aby realizowali założone cele.

  Zdobędziesz umiejętności i narzędzia, które są niezbędne do angażowania zespołu.

  Poznasz system realizacji celów, który umożliwi Ci osiąganie spójnych i  przewidywanych rezultatów.

  Zyskasz kompetencje potrzebne do rozwijania i usamodzielniania członków zespołu.

  Prowadzący

  Michał Górny

  Certyfikowany trener FranklinCovey, który z pasją i zaangażowaniem przekształca organizacje od 18 lat. Jego bogate doświadczenie pozwala mu skutecznie wspierać rozwój efektywnych liderów, zespołów oraz kultury w różnych firmach.

  Jego wyjątkowy warsztat prowadzenia szkoleń łączy profesjonalizm, wiedzę oraz naturalne zdolności komunikacyjne, co pozwala uczestnikom w pełni skorzystać z nauki i zastosować ją w praktyce. Przyjazna atmosfera i interaktywna forma zajęć sprawiają, że szkolenia z Jerzym Piekarskim są nie tylko efektywne, ale także inspirujące i angażujące.

  jerzy-square.png

  Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

   J

   Skontaktuj się z nami