Bezpłatne Demo Szkolenia FranklinCovey

Jak sprawić, aby zespół stale podnosił poprzeczkę
i z zaangażowaniem wykonywał obowiązki?

Nie potrzebujesz dodatkowych zasobów, aby Twój zespół osiągał lepsze rezultaty. Wystarczy, że wydobędziesz potencjał swoich pracowników, wykorzystasz ich ukryte talenty i pobudzisz do poszukiwania odważnych i innowacyjnych pomysłów.

15 maja 2024, godz. 15:00 – 16:00

Obowiązuje limit do 16 osób
Dopasowane dla liderów firm zatrudniających powyżej 100 osób

Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

  J

  Co blokuje Twój zespół przed osiągnięciem lepszych wyników?

  Jako lider, odczuwasz presję osiągania coraz lepszych wyników, aby Twoja organizacja nie straciła przewagi konkurencyjnej. 

  Jednak ograniczenia w zasobach ludzkich powodują, że obecny zespół czuje się przeciążony i wykazuje mniejsze zaangażowanie, co wypływa na efektywność wykonywania zadań. 

  W codziennej pracy brakuje odważnego i nieszablonowego myślenia, a entuzjazm do osiągania lepszych wyników wciąż spada. Zespół nie wychodzi z inicjatywą, nie bierze odpowiedzialności za swoje działania, a Ty musisz stale kontrolować pracę innych, zamiast skupić się na strategicznym zarządzaniu.

  Przez to wszystko musisz polegać wyłącznie na własnych zdolnościach i wiedzy, mimo że masz zespół. Próbujesz wydobyć ukryte talenty pracowników i rozwinąć ich umiejętności, lecz przez brak chęci do szczerej i otwartej współpracy Twoje działania są nieskuteczne.

  Jak więc, w obliczu tych wyzwań, zmotywować zespół do osiągania lepszych wyników, bez jednoczesnego wywierania na nim presji i ograniczania jego zdolności?

  Tego dowiesz się na bezpłatnym demo szkolenia Multipliers® Jak pomnażać inteligencję zespołu.

  Twój zespół może przekroczyć Twoje oczekiwania

  Dlaczego niektóre zespoły osiągają spektakularne wyniki, podczas gdy inne utknęły w martwym punkcie? Liz Wiseman, ekspertka w dziedzinie współczesnego przywództwa, po wieloletnich badaniach odkryła, że w każdej organizacji drzemie znacznie więcej inteligencji i energii, niż możemy sobie wyobrazić.

  Kluczem do uwolnienia tego potencjału jest przywództwo, które inspiruje, motywuje i rozwija umiejętności zespołu. 

  Uczestnicząc w bezpłatnym demo szkolenia Multipliers. Jak pomnażać inteligencję zespołu®, odkryjesz, jak stać się liderem, który:

  • Skutecznie identyfikuje i wykorzystuje talenty zespołowe, osiągając znakomite wyniki bez dodatkowych zasobów.
  • Podtrzymuje entuzjazm i chęć do osiągania sukcesów, celebrując każdy dobry wynik.
  • Dzięki stawianiu wyzwań i definiowaniu szans, zachęca do odważnego myślenia, wspierając innowacje i rozwój talentów.
  • Sprawnie komunikuje się z zespołem, by szybko rozwiązywać problemy.
  • Tworzy przestrzeń dla kreatywnych dyskusji, zapobiegając ograniczeniom i rozwijając potencjał zespołu.

  Odkryj, jak stać się liderem, który buduje zaangażowany, zmotywowany i pełen energii zespół z pasją realizujący cele organizacji.

  Opinie o szkoleniach FranklinCovey

  Odtwórz wideo

  Podczas bezpłatnego demo szkolenia:

  Poznasz inspirujące strategie, które pozwolą wydobyć ukryte talenty Twoich pracowników i umożliwią im rozwijanie swoich umiejętności. Przestaniesz nieświadomie stawiać ograniczenia i zmotywujesz swój zespół do dzielenia się innowacyjnymi pomysłami.

  Nauczysz się zadawać odpowiednie pytania, które pomogą zdefiniować rzeczywiste problemy i wyzwania, dzięki czemu szukanie optymalnego rozwiązania i podejmowanie słusznych decyzji będzie prostsze.

  Dowiesz się, jak empatyczne słuchanie oraz okazywanie uznania każdej osobie w zespole pomoże skupić uwagę na kluczowych kwestiach.

  Poznasz techniki, które pomogą Ci odkryć i rozwijać naturalne predyspozycje każdego członka zespołu, pobudzając entuzjazm i energię do osiągania wyjątkowych wyników.

  Nauczysz się, jak budować przestrzeń pracy, która zachęci Twoich pracowników do podejmowania samodzielnych decyzji i kreatywnego myślenia, zamiast nieświadomie wywoływać presję i nadmiernie kontrolować działania zespołu.

  Odkryjesz, jak delegować zadania tak, aby odciążyć siebie i innych z nadmiaru obowiązków. Dzięki temu zmotywujesz pracowników do ciągłego rozwoju i osiągania coraz wyższych celów.

  Jakich efektów możesz się spodziewać po bezpłatnym demo?

  Przed

  Po

  Twój zespół nie wychodzi z inicjatywą, przez co czujesz się zmuszony do narzucania własnych pomysłów i idei. To z kolei prowadzi do przytłoczenia i demotywacji zespołu
  Tworzysz przestrzeń przyjazną wymianie pomysłów, dzięki czemu mobilizujesz zespół do poszukiwania nowych rozwiązań i efektywnej współpracy.
  Gdy pracownicy unikają odpowiedzialności, znajdujesz się w roli „wybawcy”, chroniąc zespół. W efekcie Twoi pracownicy stają się zależni od Ciebie i niesamodzielni, a ty spędzasz mnóstwo czasu na kontroli ich działań.
  Tworzysz środowisko, w którym pracownicy podejmują odpowiedzialność i uczą się na własnych błędach, dzięki czemu zespół rozwija się i nabywa doświadczenia. Nie musisz już dłużej nadmiernie kontrolować swojego zespołu.
  Oczekujesz osiągania lepszych wyników w organizacji, jednak nie masz możliwości zatrudnienia dodatkowych zasobów ludzkich. Ponadto Twoi pracownicy przepalają swój potencjał na zadaniach poniżej ich kompetencji.
  Wiesz już, jak maksymalnie wykorzystać potencjał obecnych pracowników, delegując im odpowiednie zadania, co zwiększa efektywność i entuzjazm w zespole.
  Niski poziom zaangażowania zespołu powoduje, że organizacja rozwija się wolniej, niż oczekujesz.
  Skutecznie odkrywasz ukryte talenty pracowników, pobudzasz ich do nieszablonowego myślenia, dzięki czemu zwiększasz poziom energii i motywacji oraz poprawiasz wyniki organizacji.

  W zespole pojawiają się konflikty i problemy, które utrudniają efektywną współpracę.

  Rozwijasz umiejętność zadawania odpowiednich pytań, które skupiają uwagę na rzeczywistych problemach, co pozwala na szybsze rozwiązywanie konfliktów i podejmowanie kluczowych decyzji.

  Prowadząca

  Iwona Pawłowska

  Trenerka FranklinCovey z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym i 15-letnim stażem jako lider. Była odpowiedzialna za strategie rozwoju biznesu, profitowy wzrost przychodów, wsparcie sprzedaży oraz budowanie efektywnych zespołów. Skutecznie zarządzała zespołami, projektami biznesowymi, zmianą oraz kulturą organizacyjną. Posiada certyfikaty Coacha, Mentora i NLP Practicioner na poziomie Master. Pracowała dla renomowanych firm, takich jak Carlsberg, PepsiCo, L’Oreal i Danone, co świadczy o jej umiejętnościach w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego. Jej praktyczna wiedza przyczynia się do sukcesu firm dążących do efektywnego zarządzania
  Iwona Pawłowska

  Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

   J

   Skontaktuj się z nami