Bezpłatne Demo Szkolenia FranklinCovey

Zrozum Uprzedzenia, Uwolnij Potencjał i Unikaj Błędów

Demo jest praktycznym omówieniem podejścia do inkluzywnego przywództwa oraz identyfikowania i przeciwdziałania stronniczości.

 

To szkolenie jest dostosowane dla liderów firm powyżej 50 osób. 

7 grudnia 2023, godz. 15:00 – 16:00

Obowiązuje limit do 16 osób
Dopasowane dla liderów firm zatrudniających powyżej 100 osób

Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

  Spraw, aby ludzie czuli się w pracy dobrze i bezpiecznie oraz dawali z siebie to, co najlepsze

  Podczas podejmowania różnych decyzji analizujemy mnóstwo informacji, które dotyczą różnych sytuacji i ludzi. Oddziałuje na nas wiele bodźców jednocześnie, a musimy reagować szybko, więc nasz mózg działa na skróty i często ulegamy myśleniu tendencyjnemu.

  Jest to sposób, w jaki nasze mózgi kompensują przeciążenie. To naturalna skłonność umysłu, której wszyscy bez wyjątku ulegamy, ale nie wszyscy jesteśmy tego świadomi. Skróty myślowe prowadzą do przekonań takich jak np. nieuświadomiona stronniczość i/lub uprzedzenia, szczególnie jeśli chodzi o interakcje z innymi.

  Temat ten dotyczy nie tylko naszego sposobu myślenia o osobach, które się od nas różnią w sposób widoczny (wiek, religia, kwalifikacje, wygląd itd.), ale przede wszystkim nastawienia do innych (wrogiego czy też faworyzującego), z którego często nie zdajemy sobie sprawy. Stąd na przykład, nie doceniamy jednych, a przeceniamy innych członków zespołu…

  Podczas szkolenia zwrócimy uwagę na:

  Wpływ nieuświadomionych przekonań na zachowania, decyzje i w efekcie na rezultaty.

  Ściśle zintegrowany model eliminowania uprzedzeń i stronniczości w Twojej organizacji.

  Trzy pułapki percepcji, na które nasz mózg jest nieustannie narażony.

  Prowadzący

  Iwona Kiwerska

  Przez ponad dwadzieścia lat doskonalę swoje doświadczenie jako konsultant i trener, zarówno w Polsce jak i krajach Europy Centralnej i Wschodniej. Jestem autorką szeregu projektów, których celem było wprowadzenie zmian w organizacji, budowania kultury organizacyjnej, wdrażanie wizji i zarządzania ludźmi.

  Od 2002 r. jestem współodpowiedzialna za rozwój sieci FranklinCovey na terenie Europy Centralnej. Jako Master Trainer odpowiadam za rekrutację i rozwój trenerów, a także za tworzenie i wdrażanie procesów szkoleniowych. Miałam zaszczyt prowadzić seminaria dla międzynarodowych klientów w różnych krajach europejskich.

  Prywatnie jestem żoną, mamą dwójki dzieci, właścicielką psa i czterech kotów. W wolnych chwilach zaszywam się, często w towarzystwie licznych przyjaciół na Lubelszczyźnie, gdzie staram się twórczo spędzić każdą chwilę.

  iwona_kiwerska_508A4136-1.png

  Zapisz się na bezpłatne demo szkolenia. Wypełnij formularz.

   Skontaktuj się z nami