Zwiększaj zaufanie

Wzmocnij zaufanie w organizacji i przejdź na nowy poziom skuteczności.

Zwiększaj poziom wzajemnego zaufania w Twojej organizacji

Zaufanie to nie jest coś, co miło by było mieć w firmie; to niezbędny element każdych skutecznych relacji i podstawa zdrowej kultury każdej organizacji. Silnie zakorzenione zaufanie może znacząco poprawić to, jak ludzie ze sobą współpracują i w efekcie zmienić całą organizację.

Kiedy umiesz budować zaufanie, stajesz się wiarygodny i można na Tobie polegać, potrafisz komunikować się jasno, okazujesz szacunek innym i sam jesteś obdarzany szacunkiem. Dzięki temu tworzysz środowisko, w którym pracownicy czują się komfortowo, dzieląc się swoimi pomysłami i współpracując w zespole.  Daje to impuls do skuteczniejszej współpracy, szybszego podejmowania działań i osiągania bardziej trwałych wyników.

W każdym zespole istnieje potencjał do zwiększania poziomu wzajemnego zaufania. Oparte na badaniach rozwiązania FranklinCovey, doświadczeni konsultanci i innowacyjna technologia, pomagają w lepszym zrozumieniu procesu budowania zaufania i umożliwiają zidentyfikowanie i wyeliminowanie przeszkód w budowaniu zaufania w Twojej organizacji.

Kluczowe umiejętności budowania zaufania

Kiedy Twoi pracownicy świadomie dbają o zaufanie, wzmacniają swój zespół i osiągają lepsze wyniki we współpracy.

Spójność w działaniach

Umiejętność uczciwego postępowania i działania w sposób etycznie odpowiedzialny

Budowanie więzi

Podejmowanie starań nastawionych na to, aby poznać i zrozumieć cele, priorytety, motywacje i punkt widzenia współpracowników

Bezpłatne narzędzie

7 sposobów, dzięki którym Twoi liderzy mogą budować zaufanie i czego nie powinni robić, żeby go nie stracić

Poznaj sześć najlepszych praktyk, które pomogą Twoim menedżerom i kadrze zarządzającej zwiększyć poziom wzajemnego zaufania w całej organizacji.

Bezpłatne demo

Szybkość zaufania®

Poznaj oparty na badaniach język, strukturę i proces tworzenia kultury organizacyjnej, charakteryzującej się wysokim poziomem zaufania.

Historie klientów

Frito-Lay

Increasing Trust to Exceed Expectations

Economic recession, inflation, and unpredictable weather conditions caused massive price increases in Frito-Lay’s supply chain. They had to move quickly to change their business model. The Speed of Trust® had prepared them with a new perspective and skill set to manage through these unpredictable times.

City of Provo

Transforming Culture Through Trust

The City of Provo was experiencing tremendous growth and an influx in business and investments. See how they transform their culture and keep the positive momentum going with The Speed of Trust®.

Client Spotlight: Automotive Industry

Getting to Excellence Faster

An already high-performing automotive organization desires to reach their full potential. With the help of FranklinCovey’s All Access Pass®, the CEO says the team is committed to excellence and prepared for a future of intensifying competition.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowania.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Rozwijanie inteligencji emocjonalnej

 • 01 Na żywo – Online

  7 nawyków skutecznego działania® Edycja 4.0

  Powtarzalne i trwałe sukcesy pojawiają się, kiedy ludzie potrafią skutecznie zarządzać sami sobą, angażować innych i efektywnie współpracować z nimi oraz stale doskonalić i odnawiać swoje możliwości. 

  Czas: 2-3 dni

 • 02 InSights

  Twój mózg i uprzedzenia

  Wszyscy mamy indywidualne preferencje i uprzedzenia. Niektóre z nich są świadome, a inne nieuświadomione. Wszystkie mają ogromny wpływ na to, jak postrzegamy nasze otoczenie i wchodzimy w relacje z innymi.

  Czas: 10 min

 • 03 Jhana

  5 sposobów na to, by rozwijać swoją inteligencję emocjonalną

  Czym jest inteligencja emocjonalna? I jak można ją rozwijać?

  Czas: 5 min

 • 04 Exceleratory

  Decyzja 1 – wybieraj rzeczy ważne, nie uzależniaj się od spraw pilnych®

  Choice 1 helps you filter the vitally important priorities from distractions so you can focus on making a real contribution.

  Timing: 30-60 min

 • 05 Exceleratory

  Dbaj o relacje

  Tylko wtedy, gdy świadomie pielęgnujemy relacje, jesteśmy w stanie wyzbyć się uprzedzeń i autentycznie docenić innych. W budowaniu trwałych relacji pomaga zachowanie równowagi pomiędzy ciekawością (zadawanie pytań) i empatią (słuchanie).

  Czas: 30-60 min

 • 06 Jhana

  Nie mam czasu na pielęgnowanie relacji

  Dbanie o relacje może być poważnym wyzwaniem w dzisiejszym, zabieganym świecie. Skorzystaj z materiałów, które pomogą Ci łatwiej nawiązywać, pielęgnować i naprawiać relacje z innymi.

  Czas: 5 min

Pomóż swoim pracownikom nauczyć się, jak świadomie budować zaufanie.

Skontaktuj się z nami