Doskonal system realizacji

Osiągaj konsekwentnie cele biznesowe, dzięki spójnemu podejściu do realizacji strategii.

Popraw zdolność swojego zespołu do realizacji celów biznesowych

Skuteczna realizacja kluczowych strategii stanowi ważny element osiągania ambitnych wyników biznesowych. Dlatego rozwijanie umiejętności pracowników w zakresie realizacji strategii biznesowych i doskonalenia systemów wspierających realizację, może mieć ogromny wpływ na ogólne wyniki organizacji.

Kluczem do konsekwentnej realizacji strategii jest właściwy proces. Zespoły muszą dokładnie wiedzieć jakich wyników się od nich oczekuje oraz które działania i zachowania są pożądane, a które mogą być zagrożeniem dla realizacji celów organizacji. Następnie muszą ustalić wskaźniki, które będą monitorowane, co pomoże ich zespołom oceniać postępy, zbudować odpowiedzialność i osiągnąć zakładane cele. Stworzenie takiego procesu wymaga właściwych narzędzi, zasobów i struktur, dzięki którym zespół będzie mógł wykonywać swoją pracę z wysoką jakością i zgodnie z planem.

Opracowanie skutecznego systemu realizacji celów pomoże Twojej organizacji rozszerzyć i przełożyć indywidualne umiejętności realizacji na zdolność do konsekwentnego osiągania wyników przez całą organizację. Praktyczne rozwiązania i sprawdzony system realizacji celów, opracowany przez FranklinCovey, zapewnią Twoim pracownikom poprawę osiąganych wyników, pomogą realizować strategię firmy i przyczynią się do uzyskiwania znakomitych wyników biznesowych.

Kluczowe umiejętności realizacji

Do skutecznej realizacji strategii potrzebne jest jasne określenie celów organizacji oraz stworzenie właściwych instrumentów motywacyjnych, zachęcających pracowników do realizacji tych celów.

Wyznaczanie celów zespołu

Angażowanie zespołów w wyznaczanie celów, za które będą czuli się odpowiedzialni

Osiąganie celów zespołu

Motywowanie do realizacji celów dzięki zwizualizowaniu postępu w ich realizacji na czytelnej tablicy wyników

Bezpłatny poradnik

4 kroki, które pomogą doprecyzować cele zespołu i ułatwić ich realizację

Skorzystaj z tego przewodnika, aby zwiększyć koncentrację zespołu na celach i upewnić się, że są one jasno i precyzyjnie sformułowane.

Bezpłatne demo

4 Dyscypliny Realizacji®: Realizuj swoje najważniejsze strategie

Dowiedz się, jak usprawnić realizację celów, dzięki skoncentrowaniu się na priorytetach oraz inicjowaniu zmian w zachowaniach.

Historie klientów

Whirlpool

Increasing Sales Performance at Scale

Whirlpool was looking for a proven process to increase their sales employee’s productivity. See how The 4 Disciplines of Execution® helped narrow their focus on selling and targetable actions — including an incremental $5.7M in the first 90-days alone.

Alamo Colleges

Engaging Students to Persist

Alamo Community Colleges was focused on keeping students enrolled in college and engaged on their educational path. See how they achieved a 17% increase in the number of degrees and certificates earned within just 8 months, significantly exceeding their original goal.

Dekalb Medical Center

Improving Patient Satisfaction Scores

Dekalb Medical Center used The 4 Disciplines of Execution® to achieve breakthrough results with their patient satisfaction scores. See how they moved from being in the nation’s 3rd percentile to the 99th percentile.

Marriott

Achieving the Highest Results Ever

Few industries are hit as hard as hospitality in these uncertain times. See how Marriott is able to focus and engage their employees on the most important metrics, even while their world is in flux.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowania.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Dostosuj procesy i wprowadź w zespole zmiany, które zapewnią wam sukces

 • 01 Exceleratory

  Dopasuj sześć kluczowych systemów

  Aby konsekwentnie osiągać wyniki, liderzy muszą dopasować do zmieniającego się środowiska biznesowego sześć kluczowych systemów wspierających realizację: Ludzie, Decyzje, Zasoby, Struktura, Nagrody i Procesy.

  Czas: 30-60 min

 • 02 Jhana

  Zarządzanie usprawnieniami procesów w odpowiedzi na zmiany strategiczne

  Pomóż menedżerom nauczyć się jak poprawiać funkcjonowanie procesów w odpowiedzi na strategiczną zmianę w firmie.

  Czas: 20 min

 • 03 Jhana

  Jak przewodzić zespołowi w dążeniu do celu

  Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby bez względu na pojawiające się przeszkody, zwiększyć szanse swojego zespołu na osiągnięcie celu.

  Czas: 15 min

 • 04 InSights

  Problem do rozwiązania

  Obejrzyj film o źródłach innowacyjności: o tym, że rodzi się ona z walki z przeciwnościami, że wszyscy możemy być innowatorami i że wszędzie wokół nas są możliwości wprowadzania innowacji.

  Czas: 15 min

 • 05 Artykuł

  Realizacja celów w niepewnej i złożonej rzeczywistości

  Autor bestsellerów i ekspert w dziedzinie realizacji strategii, Chris McChesney, wyjaśnia, w jaki sposób 4 dyscypliny realizacji ® mogą pomóc liderom w osiąganiu wyników nawet w niepewnych i nieoczywistych czasach.

  Czas: 30 min

Zmień nieregularne wyniki w system przewidywalnych rezultatów.

Skontaktuj się z nami