Zwiększ sprzedaż

Rozwijaj liderów sprzedaży, aby potrafili doskonalić procesy sprzedażowe, budować trwałe relacje i konsekwentnie osiągać wyniki.

Przenieś swój zespół sprzedaży na wyższy poziom

Skuteczne podejście do sprzedaży opiera się na umiejętnym łączeniu nauki ze sztuką. To czego potrzebują zespoły sprzedaży, to strategii opartej na twardych danych, dobrze skrojonych procesów obejmujących targetowanie i ocenę wartości leadów oraz analizę prawdopodobieństwa dokonania zakupu przez potencjalnych klientów. Dodatkowo dobry handlowiec powinien pielęgnować relacje z klientami i budować wzajemne zaufanie, aby dokonywać kolejnych transakcji i poszerzać ofertę u obecnych klientów. Bardzo często zespoły sprzedaży świetnie radzą sobie z pewnymi aspektami sprzedaży, ale słabiej radzą sobie z innymi – co może mieć negatywny wpływ na wyniki biznesowe. 

Liderzy sprzedaży wyznaczają poziom wyników, który ma osiągnąć ich zespół. Kiedy jednak lider potrafi rozpoznać niewykorzystany potencjał swojego zespołu i możliwości jego rozwoju, to po wdrożeniu nowej wiedzy i najlepszych praktyk, może podnieść tę poprzeczkę w stosunku do siebie i swojego zespołu. 

Usprawniając procesy sprzedaży Twojego zespołu i zmieniając jego podejście sprawisz, że Twoje cele, co do rozwoju biznesu, będą konsekwentnie osiągane. Oparte na badaniach rozwiązania FranklinCovey i sprawdzone systemy realizacji pozwolą liderom sprzedaży uwolnić pełen potencjał swoich zespołów i przyczynić się do trwałego sukcesu organizacji.

Kluczowe umiejętności sprzedażowe

Najlepsi liderzy sprzedaży wiedzą jak właściwie identyfikować klientów, podchodzić do transakcji ze strategicznym, konsultacyjnym nastawieniem i jak sprawić, aby potencjalni klienci zostali stałymi klientami.

Strategiczne pozyskiwanie klientów

Stosowanie systemowego podejścia do pozyskiwania nowych klientów

Wspieranie klienta

Rozwijanie umiejętności budowania relacji doradczych z potencjalnymi i dotychczasowymi klientami w celu rozwijania współpracy na poziomie strategicznym

Zamykanie transakcji

Zwiększanie efektywności sprzedaży, dzięki przyjęciu podejścia i zastosowaniu umiejętności najlepszych handlowców na świecie

Bezpłatny poradnik

3 sposoby na to, by Twój zespół sprzedaży wyróżniał się i sprzedawał więcej

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak pomóc swojemu zespołowi wyróżnić się na tle konkurencji i sprzedawać więcej.

Bezpłatne demo

Helping Clients Succeed – Nowy świat sprzedaży online ®

Dowiedz się, jak poruszać się po nowym świecie sprzedaży online i co Twój zespół musi zrobić inaczej, aby odnieść sukces.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowania.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Kwalifikowanie szans sprzedaży

 • 01 Na żywo-Online

  Helping Clients Succeed – Kwalifikowanie szans sprzedaży

  Wykorzystaj dotychczasowe relacje z klientami, aby otworzyć nowe możliwości na poziomie strategicznym, koncentrując się jednocześnie na odpowiednich klientach i rozwijając sposób myślenia i umiejętności najlepszych sprzedawców.

  Czas: 1 dzień

 • 02 Narzędzie

  Kwalifikowanie szans sprzedaży – ćwiczenia praktyczne

  Uczestnicy utrwalają wiedzę i zasady, których nauczyli się podczas warsztatów, ćwicząc i stosując je w praktyce.

  Czas: 60 min

 • 03 Coaching

  Budowanie współodpowiedzialności

  Uczestnicy budują wzajemną odpowiedzialność poprzez regularne raporty składane liderom sprzedaży i/lub współpracownikom pełniącym rolę coachów.

  Czas: 30 min

Pomóż swojemu zespołowi sprzedaży osiągać optymalne wyniki.

Skontaktuj się z nami