Doskonal system realizacji

Pomagaj liderom przełożyć strategię na konkretne działania, które popchną Twój biznes do przodu.

Rozwijaj liderów, którzy wspierają zespół w konsekwentnym osiąganiu wyników

Wyjątkowi liderzy nie tylko koncentrują działania swojego zespołu na realizacji kluczowych strategii biznesowych, ale są też dobrzy w przekładaniu tych strategii na konkretny plan działania. Wielu liderów potrafi spojrzeć na biznes z szerszej perspektywy, jednak część z nich ma trudności z przełożeniem wizji na skuteczne systemy realizacji.

Kluczem do konsekwentnej realizacji strategii jest właściwy proces. Liderzy muszą precyzyjnie określić jakich wyników oczekują oraz które działania i zachowania są pożądane, a które mogą być zagrożeniem dla realizacji celów organizacji. Następnie muszą ustalić wskaźniki, które będą monitorowane, co pomoże ich zespołom oceniać postępy, zbudować odpowiedzialność i osiągnąć zakładane cele. Stworzenie takiego procesu wymaga właściwych narzędzi, zasobów i struktur, dzięki którym zespół będzie mógł wykonywać swoją pracę z wysoką jakością i zgodnie z planem.

Rozwijanie przez liderów umiejętności skutecznej realizacji celów pomoże Twojej organizacji przełożyć świetne pomysły na świetne wyniki. Praktyczne rozwiązania i sprawdzony system realizacji celów, opracowany przez FranklinCovey, zapewnią Twoim liderom kompetencje i narzędzia potrzebne do stworzenia struktur i zdefiniowania celów, które muszą osiągnąć ich zespoły by zrealizować strategię organizacji.

Kluczowe umiejętności realizacji dla liderów

Liderzy poprawiają wyniki i osiągają trwałe rezultaty, kiedy potrafią przełożyć strategie organizacyjne na konkretne cele zespołu, a także zbudować w zespole odpowiedzialność oraz stworzyć procesy i systemy motywacyjne, które pomogą osiągnąć te cele.

Wyznaczanie celów zespołu

Przekładanie strategii organizacyjnej na realistyczne i ambitne cele dla całego zespołu oraz dla poszczególnych jego członków

Osiąganie celów zespołu

Określanie wskaźników i systemów motywacyjnych, aby zachęcić zespół do osiągania kluczowych celów

Bezpłatny poradnik

4 kroki, które pomogą doprecyzować cele zespołu i ułatwić ich realizację

Skorzystaj z tego przewodnika, aby zwiększyć koncentrację zespołu na celach i upewnić się, że są one jasno i precyzyjnie sformułowane.

Bezpłatne demo

4 Dyscypliny Realizacji®: Realizuj swoje najważniejsze strategie

Dowiedz się, jak usprawnić realizację celów, dzięki skoncentrowaniu się na priorytetach oraz inicjowaniu zmian w zachowaniach.

Historie klientów

Whirlpool

Increasing Sales Performance at Scale

Whirlpool was looking for a proven process to increase their sales employee’s productivity. See how The 4 Disciplines of Execution® helped narrow their focus on selling and targetable actions — including an incremental $5.7M in the first 90-days alone.

Alamo Colleges

Engaging Students to Persist

Alamo Community Colleges was focused on keeping students enrolled in college and engaged on their educational path. See how they achieved a 17% increase in the number of degrees and certificates earned within just 8 months, significantly exceeding their original goal.

Dekalb Medical Center

Improving Patient Satisfaction Scores

Dekalb Medical Center used The 4 Disciplines of Execution® to achieve breakthrough results with their patient satisfaction scores. See how they moved from being in the nation’s 3rd percentile to the 99th percentile.

Marriott

Achieving the Highest Results Ever

Few industries are hit as hard as hospitality in these uncertain times. See how Marriott is able to focus and engage their employees on the most important metrics, even while their world is in flux.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowania.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Dostosuj procesy i wprowadź w zespole zmiany, które zapewnią wam sukces

 • 01 Exceleratory

  Dopasuj sześć kluczowych systemów

  Aby konsekwentnie osiągać wyniki, liderzy muszą dopasować do zmieniającego się środowiska biznesowego sześć kluczowych systemów wspierających realizację: Ludzie, Decyzje, Zasoby, Struktura, Nagrody i Procesy.

  Czas: 30-60 min

 • 02 Jhana

  Zarządzanie usprawnieniami procesów w odpowiedzi na zmiany strategiczne

  Pomóż menedżerom nauczyć się jak poprawiać funkcjonowanie procesów w odpowiedzi na strategiczną zmianę w firmie.

  Czas: 20 min

 • 03 Jhana

  Jak przewodzić zespołowi w dążeniu do celu

  Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby bez względu na pojawiające się przeszkody, zwiększyć szanse swojego zespołu na osiągnięcie celu.

  Czas: 15 min

 • 04 InSights

  Problem do rozwiązania

  Obejrzyj film o źródłach innowacyjności: o tym, że rodzi się ona z walki z przeciwnościami, że wszyscy możemy być innowatorami i że wszędzie wokół nas możliwości wprowadzania innowacji.

  Czas: 15 min

 • 05 Artykuł

  Realizacja celów w niepewnej i złożonej rzeczywistości

  Autor bestsellerów i ekspert w dziedzinie realizacji strategii, Chris McChesney, wyjaśnia, w jaki sposób 4 dyscypliny realizacji ® mogą pomóc liderom w osiąganiu wyników nawet w niepewnych i nieoczywistych czasach.

  Czas: 30 min

Rozwijaj liderów, którzy pomagają swoim zespołom skutecznie realizować cele.

Skontaktuj się z nami