Zarządzanie samym sobą

Kiedy liderzy potrafią skutecznie zarządzać sami sobą, poprawiają wyniki biznesowe i kształtują kulturę organizacji.

Pomóż swoim liderom skutecznie zarządzać samymi sobą

Każdy odnoszący sukcesy lider zespołu zaczyna od skutecznego zarządzania sobą. Osobiste przywództwo to świadomość tego, w czym jestem dobry i co mnie motywuje oraz umiejętność skupiania swojej energii na realizacji najważniejszych celów. Skuteczni liderzy wiedzą, jak wydobyć z siebie to, co najlepsze, dając pozytywny przykład swoim zespołom i współpracownikom.

Osobiste przywództwo zaczyna się od samoświadomości. W oparciu o lepszą znajomość samego siebie, liderzy określają ambitne, wartościowe i możliwe do osiągnięcia cele, biorą odpowiedzialność za postępy w osiąganiu tych celów, pokonują przeszkody i radzą sobie z konfliktami. Wyznaczają również granice w odniesieniu do czasu i energii, który poświęcają pracy, aby móc długofalowo wspierać swoje zespoły bez ryzyka wypalenia.

Każdy lider w Twojej organizacji ma unikalny zestaw mocnych stron i obszarów do poprawy w zakresie przywództwa. Oparte na badaniach rozwiązania FranklinCovey, doświadczeni konsultanci i innowacyjne technologie wyposażą Twoich liderów w zasoby i wiedzę, potrzebne do stworzenia i wprowadzenia w życie efektywnych strategii przywództwa osobistego.

Kluczowe umiejętności przywództwa osobistego

Doświadczony lider posiada dużą wiedzę na temat samego siebie, postrzega wyzwania jako możliwość rozwoju i wie, jak zarządzać swoim czasem i energią, aby osiągnąć najwyższy poziom efektywności.

Samoświadomość

Lider zna swoje mocne i słabe strony oraz wpływ na innych

Nastawienie na rozwój

Lider rozwija się wyciągając wnioski z napotkanych trudności, wyzwań i otrzymanej konstruktywnej informacji zwrotnej

Zarządzanie czasem

Lider poświęca czas, energię i zasoby na najważniejsze działania

Zarządzanie energią

Priorytetem lidera jest dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną w celu zapewnienia trwałej efektywności

Bezpłatny poradnik

Rozwijaj mentalność lidera

Pomóż swoim liderom pierwszej linii skutecznie przejść drogę od samodzielnego pracownika do lidera zespołu.

Bezpłatne demo

7 Nawyków skutecznego działania®

Odkryj, w jaki sposób 7 Nawyków może pomóc w lepszym zarządzaniu samym sobą, dzięki rozwijaniu samoświadomości, odpowiedzialnemu podejmowaniu decyzji i współpracy.

Historie klientów

Client Spotlight: Global Food Production

Driving Growth Through Employee Empowerment

A global food-production company focuses on employee empowerment to drive growth in multiple markets. With the help of FranklinCovey’s The 7 Habits of Highly Effective People® course, employees are continually stretching themselves and the company is on track to reach their targeted growth goal.

Mississippi Power

Building a Culture of Leadership and Effectiveness

Mississippi Power needed to prepare for wholesale change. Deregulation of their industry was causing drastic changes in the way they served their customers. See how they incorporate The 7 Habits of Highly Effective People® to build a culture of leadership and effectiveness throughout the organization.

X-FAB

Equipping Personal, Team, and Corporate Leadership to Succeed

X-FAB, the world’s leading foundry group for analog/mixed-signal semiconductor applications, had a need to create a common language and team building problem. See how they used The 7 Habits of Highly Effective People® to build better personal productivity and focus on the end in mind.

Birchwood Automotive Group

Bridging the Gap Between Planning and Execution

Birchwood Automotive Group uses The 7 Habits of Highly Effective People® to establish a common language and methodology to communicate and conduct business. The 7 Habits have transformed their culture which has led to increased profitability.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowania.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Praca nad charakterem i spójnością

 • 01 InSights

  Korzenie skuteczności

  Skuteczność opiera się na charakterze i zasadach. Jej rozwój wiąże się z pracą nad samym sobą. 

  Czas: 15 min

 • 02 Na żywo – Online

  7 nawyków skutecznego działania ® Edycja 4.0

  Droga do trwałego sukcesu jest możliwa, gdy umiesz skutecznie kierować sobą, współpracować, angażować i wpływać na innych oraz stale doskonalić umiejętności i rozwijać ich potencjał.

  Czas: 2-3 dni

 • 03 Exceleratory

  Zaufanie do siebie

  Popraw swoją efektywność i produktywność, zwiększając zaufanie. Dowiedz się, jak uniknąć kosztów niskiego zaufania, budować zaufanie do siebie, przywracać zaufanie innych i pracować nad spójnością wewnętrzną.

  Czas: 30-60 min

 • 04 Jhana

  Jak zdobyć zaufanie

  Stare powiedzenie mówi, że na zaufanie trzeba sobie zasłużyć. Ten artykuł zawiera wskazówki, jak to robić w praktyce.

  Czas: 5 min

 • 05 InSights

  Codzienne zwycięstwo osobiste

  Aby osiągać optymalne wyniki w pracy i życiu prywatnym, należy dbać o równowagę

  Czas: 15 min

Wzmocnij swoich liderów rozwijając ich umiejętność zarządzania sobą.

Skontaktuj się z nami