Zwiększaj zaufanie

Pomagaj liderom rozwijać i pielęgnować zaufanie w organizacji.

Buduj zaufanie w swojej organizacji

Zaufanie jest niezbędnym składnikiem zdrowej kultury organizacyjnej a kadra menedżerska odgrywa kluczową rolę w budowaniu tego zaufania. Efektywni liderzy tworzą kulturę wysokiego zaufania w pracy, dzięki swoim zachowaniom, działaniom i sposobowi budowania relacji.

Kiedy ludzie ufają swoim liderom i jednocześnie są przez nich obdarzani zaufaniem, w niezwykły sposób wpływa to na ich wydajność. Mają więcej energii i są bardziej zaangażowani, lepiej i wydajniej współpracują ze sobą, tworzą bardziej kreatywne rozwiązania i osiągają trwałe, istotne dla organizacji wyniki.

Dobrą wiadomością jest to, że umiejętność budowania zaufania nie jest cechą wrodzoną to kompetencja, której każdy może się nauczyć. Oparte na badaniach rozwiązania FranklinCovey, doświadczeni konsultanci i innowacyjna technologia, pomogą Twoim liderom tworzyć środowisko wzajemnego zaufania i dbać o najwyższy poziom jakości pracy własnej i w całej organizacji.

Kluczowe umiejętności budowania zaufania

Skuteczni liderzy budują zaufanie poprzez uczciwość, empatię i słuchanie innych.

Spójność w działaniach

Umiejętność uczciwego postępowania i działania w sposób etycznie odpowiedzialny

Budowanie więzi

Podejmowanie starań nastawionych na to, aby poznać i zrozumieć cele, priorytety, zainteresowania i punkt widzenia współpracowników

Bezpłatny zestaw narzędzi

7 sposobów na zbudowanie zaufania między Tobą i Twoim zespołem

Zestaw narzędzi dla liderów wszystkich szczebli zarządzania.

Bezpłatne demo

Szybkość zaufania®

Poznaj oparty na badaniach język, strukturę i proces tworzenia kultury organizacyjnej charakteryzującej się wysokim poziomem zaufania.

Historie klientów

Frito-Lay

Increasing Trust to Exceed Expectations

Economic recession, inflation, and unpredictable weather conditions caused massive price increases in Frito-Lay’s supply chain. They had to move quickly to change their business model. The Speed of Trust® had prepared them with a new perspective and skill set to manage through unpredictable times.

City of Provo

Transforming Culture Through Trust

The City of Provo was experiencing tremendous growth and an influx in business and investments. See how they transform their culture and keep the positive momentum going with The Speed of Trust®.

Client Spotlight: Automotive Industry

Getting to Excellence Faster

An already high-performing automotive organization desires to reach their full potential. With the help of FranklinCovey’s All Access Pass®, the CEO says the team is committed to excellence and prepared for a future of intensifying competition.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowania.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Budowanie wysokiego zaufania w roli lidera

 • 01 Na żywo – Online

  Szybkość zaufania

  Rozwijaj zaufanie, aby członkowie zespołu byli pełni energii i zaangażowani. Ten kurs sprawi, że Twój zespół będzie współpracował efektywniej, działał szybciej i osiągał trwałe wyniki.

  Czas: 2 dni

 • 02 Jhana

  Narzędzie – praca nad reputacją lidera

  Jako lider musisz skupić się na budowaniu i utrzymywaniu osobistej wiarygodności. Ludzie niechętnie podążają za liderem, któremu brakuje wiarygodności, co skutkuje słabymi wynikami i brakiem motywacji w zespole.

  Czas: 15 min

 • 03 Jhana

  Wyjaśnij intencje swoich działań bezpośrednim podwładnym

  Członkowie Twojego zespołu nie zawsze muszą zgadzać się z Twoim uzasadnieniem, ale przynajmniej będą wiedzieć, dlaczego postępujesz w dany sposób.

  Czas: 10 min

 • 04 InSights

  Pracuj nad swoją zdolnością polegania na innych

  Obdarzanie zaufaniem wymaga kompetencji emocjonalnych i analitycznych (serce i rozum). 

  Czas: 10 min

 • 05 Exceleratory

  Nawyk 4: Myśl w kategoriach wygrana-wygrana®

  Staraj się szukać wzajemnych korzyści, a nie rywalizować w interakcjach z innymi.

  Czas: 30-60 min

Rozwijaj i podtrzymuj zaufanie do kadry zarządzającej.

Skontaktuj się z nami