Wspieraj inkluzywność

Wyzwól potencjał każdego pracownika Twojej organizacji poprzez budowanie kultury sprzyjającej integracji.

Stwórz kulturę integracji

Stworzenie miejsca pracy, w którym różniące się od siebie osoby czują się akceptowane, jest kluczowe dla sukcesu Twojej organizacji. Zróżnicowanie pracowników daje firmie bogactwo różnorodnych perspektyw, pomysłów, predyspozycji i talentów. Jednak prawdziwa inkluzywność oznacza środowisko, w którym każdy ma poczucie przynależności, oraz tego, że jego wkład jest zauważany i doceniany.

Aby stworzyć środowisko sprzyjające integracji, każdy musi zdać sobie sprawę z własnych uprzedzeń, które mogą ograniczać jego potencjał i potencjał ludzi wokół. Inkluzywność wymaga empatii, pokory, dostosowania się oraz traktowania ludzi w sposób sprawiedliwy i z szacunkiem. Wtedy tworzy się miejsce pracy, w którym każda osoba jest zauważana, słyszana, rozumiana i doceniana.

Każda organizacja może rozwijać zachowania sprzyjające integracji, które wspierają sukces indywidualny i organizacyjny. Oparte na badaniach rozwiązania FranklinCovey, doświadczeni konsultanci i innowacyjna technologia, wyposażą Twoją organizację w materiały i wiedzę potrzebne do identyfikowania uprzedzeń, wzmacniania poczucia przynależności i tworzenia środowiska prawdziwej inkluzywności.

Kluczowe umiejętności niezbędne do wspierania inkluzywności

Stworzenie przyjaznego miejsca pracy, w którym liczy się wkład każdej osoby, pomoże Ci zbudować silną kulturę organizacyjną.

Identyfikowanie uprzedzeń

Pozwala rozpoznać sytuacje, w których uprzedzenia wpływają na nasz sposób myślenia

Ograniczenie wpływu uprzedzeń

Pomaga liderom określić i wyeliminować niesprawiedliwe praktyki w zatrudnianiu, delegowaniu i przekazywaniu informacji zwrotnych

Praca z ludźmi z różnych kultur i środowisk

Pomaga stworzyć kulturę i zasady współpracy, uwzględniające pochodzenie i preferencje wszystkich członków zespołu

Rozwijanie poczucia przynależności

Pomaga tworzyć inkluzywne środowisko, w którym akceptowani są wszyscy członkowie zespołu

Bezpłatny poradnik

Zarządzaj swoimi uprzedzeniami, aby lepiej zarządzać zespołem

Poznaj nowe strategie identyfikowania swoich uprzedzeń i dowiedz się, co możesz zrobić, aby nimi zarządzać.

Bezpłatne demo

Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. Zrozumieć uprzedzenia, by uwolnić potencjał™

Poznaj najczęściej spotykane typy uprzedzeń i taktyki, które Twoja organizacja może zastosować, aby stworzyć przestrzeń, w której każdy czuje się szanowany, akceptowany i doceniany.

Historie klientów

UnitedHealth Group

Develop Emerging Leaders in a Globally Diverse Organization

Walter Baumann, owner of the Emerging Leaders Program for the UnitedHealth Group, shares his experience utilizing FranklinCovey’s All Access Pass® to increase development of individual contributors and first level managers at a global scale. Watch how he used the solutions to develop leadership skills, navigate cultural differences and achieve higher satisfaction.

PepsiCo Food

Building Empathic Leaders Across the Organization

PepsiCo Foods North America desired a consistent leadership training with content that progressed over time. Curating content from FranklinCovey’s All Access Pass®, they launched their CORE Leadership program to build empathic leaders at all levels of their organization.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowanie.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Zrozum i przeciwdziałaj nieuświadomionym uprzedzeniom

 • 01 Na żywo-Online

  Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. Zrozumieć uprzedzenia, by uwolnić potencjał™

  Nieuświadomione uprzedzenia, to sposób, w który nasze mózgi kompensują przeciążenie informacją. Niestety mechanizm ten może obniżać naszą efektywność i prowadzić do podejmowania złych decyzji. Wspieranie liderów i członków zespołu w zwalczaniu uprzedzeń pomoże im się rozwijać i zwiększyć efektywność całej organizacji.

  Czas: 1 dzień

 • 02 Jhana

  7 powszechnych, błędnych przekonań na temat nieuświadomionych uprzedzeń

  Uprzedzenia i stronniczość są częścią każdego człowieka. Kiedy uda Ci się zidentyfikować sytuacje, w których jesteś podatny na uprzedzenia, możesz zastosować konkretne taktyki, aby je skorygować.

  Czas: 10 min

 • 03 Jhana

  9 wskazówek, które pomogą Ci zostać uważnym słuchaczem i rozwinąć empatię w relacjach ze współpracownikami

  Jednym z najskuteczniejszych sposobów na pokonanie uprzedzeń jest poświęcenie czasu na bliższe poznanie ludzi i tego, co jest dla nich ważne.

  Czas: 10 min

 • 04 10-minutowe ćwiczenie

  Nagłośnij dobry pomysł kogoś, kogo poglądy są zazwyczaj pomijane

  Wierzymy, że w pracy wygrywają najlepsze pomysły. Ale czy naprawdę tak jest?

  Czas: 10 min

 • 05 Exceleratory

  Zaufanie w relacjach

  Buduj zaufanie w zespole i poprawiaj wyniki biznesowe. Dowiedz się, jak rozwiązywać konflikty, wzmacniać i usamodzielniać innych, poprawiać relacje biznesowe i skrócić czas wprowadzania produktów na rynek – i osiągnij wszystko to naraz!

  Czas: 30-60 min

Spraw, by Twoja organizacja priorytetowo potraktowała tworzenie miejsca pracy sprzyjającego integracji.

Poproś o przesłanie prezentacji

Skontaktuj się z nami