Zwiększaj zaufanie

Rozwijaj kulturę pracy poprzez wzmacnianie zaufania.

Zbuduj dynamiczną kulturę opartą na zaufaniu

Środowisko pracy charakteryzujące się wysokim poziomem zaufania jest podstawą zwycięskiej kultury organizacji. Kiedy zaufanie jest naturalną częścią miejsca pracy, pracownicy czują się wspierani, szanowani i uprawnieni do działania. W kulturach organizacyjnych zbudowanych na wzajemnym zaufaniu, rośnie zaangażowanie i spada rotacja pracowników, co prowadzi do większej innowacyjności, wzrostu produktywności i poprawy wyników biznesowych.

Zaufanie w organizacji budowane jest w oparciu o te same zasady, co zaufanie w indywidualnych relacjach: uczciwość, szczerość, konsekwentne dotrzymywanie zobowiązań, jasna komunikacja i poszanowanie autonomii. Kiedy ludzie w firmie nie przestrzegają tych zasad – szczególnie na poziomie kierowniczym – kultura zaufania zostaje osłabiona.

Rozwijanie i podtrzymywanie kultury zaufania wymaga skoncentrowanych i nieustających wysiłków w całej organizacji. Oparte na badaniach rozwiązania FranklinCovey, doświadczeni konsultanci i innowacyjna technologia, wyposażą Twoją organizację w materiały i wiedzę, które pozwolą na trwałą zmianę zachowań i zwiększenie poziomu zaufania.

Kluczowe umiejętności zwiększające zaufanie w pracy

Zwycięska kultura organizacji zaczyna się od zaufania. Każdy pracownik może wpływać na zwiększenie wzajemnego zaufania w firmie, dzięki osobistej spójności, uczciwość i pielęgnowaniu relacji.

Postępowanie zgodnie z zasadami

Tworzenie środowiska o wysokim poziomie zaufania, w którym ludzie koncentrują się na czterech filarach wiarygodności: spójności, intencjach, kwalifikacjach i wynikach.

Budowanie relacji

Budowanie środowiska opartego na wzajemnym zaufaniu, w którym ludzie nawiązują silne i trwałe relacje, co skutkuje szybszym wykonywaniem pracy.

Bezpłatny poradnik

7 sposobów, dzięki którym Twoi liderzy zbudują zaufanie i unikną jego utraty

Poznaj sześć najlepszych praktyk, które menedżerowie i kadra kierownicza mogą wykorzystać do budowania zaufania w całej organizacji.

Bezpłatne demo

Szybkość zaufania®: 13 zachowań, które zwiększają zaangażowanie i zaufanie

Poznaj zachowania potrzebne do budowania zaufania oraz proces świadomego rozwijania i umacniania zaufania w Twojej organizacji.

Historie klientów

Frito-Lay

Increasing Trust to Exceed Expectations

Economic recession, inflation, and unpredictable weather conditions caused massive price increases in Frito-Lay’s supply chain. They had to move quickly to change their business model. The Speed of Trust® had prepared them with a new perspective and skill set to manage through these unpredictable times.

City of Provo

Transforming Culture Through Trust

The City of Provo was experiencing tremendous growth and an influx in business and investments. See how they transform their culture and keep the positive momentum going with The Speed of Trust®.

Client Spotlight: Automotive Industry

Getting to Excellence Faster

An already high-performing automotive organization desires to reach their full potential. With the help of FranklinCovey’s All Access Pass®, the CEO says the team is committed to excellence and prepared for a future of intensifying competition.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowanie.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Rozwijanie inteligencji emocjonalnej

 • 01 Na żywo-Online

  7 nawyków skutecznego działania® Edycja 4.0

  Powtarzalne i trwałe sukcesy pojawiają się, kiedy ludzie potrafią skutecznie zarządzać sami sobą, angażować innych i efektywnie współpracować z nimi oraz stale doskonalić i odnawiać swoje możliwości.

  Czas: 2-3 dni

 • 02 InSights

  Twój mózg i uprzedzenia

  Każdy człowiek ma uprzedzenia: niektóre są świadome, a inne nieuświadomione. Wszystkie uprzedzenia mają głęboki wpływ na życie nasze i innych.

  Czas: 10 min

 • 03 Jhana

  5 sposobów na zwiększenie inteligencji emocjonalnej

  Czym jest inteligencja emocjonalna? I jak można ją rozwijać?

  Czas: 5 min

 • 04 Exceleratory

  Decyzja 1: Wybieraj rzeczy ważne. Nie uzależniaj się od spraw pilnych®

  Decyzja 1 pomaga odfiltrować najważniejsze priorytety od czynników odwracających naszą uwagę, dzięki czemu można skupić się na kwestiach, które mają autentyczne znaczenie.

  Czas: 30-60 min

 • 05 Exceleratory

  Rozwijaj relacje

  Tylko wtedy, gdy pielęgnujemy ważne relacje, jesteśmy w stanie pokonać uprzedzenia i docenić ludzi wokół nas. Budowanie więzi wymaga równowagi między ciekawością (zadawanie pytań) i empatią (słuchanie).

  Czas: 30-60 min

 • 06 Jhana

  Zbyt zajęty, by utrzymywać relacje

  Budowanie relacji może być wyzwaniem w dzisiejszym zabieganym świecie. Skorzystaj z tych pomysłów, aby rozwijać swoją umiejętność nawiązywania, utrzymywania i naprawiania swoich relacji.

  Czas: 5 min

Pomóż swojej organizacji zbudować kulturę zaufania.

Poproś o przesłanie prezentacji

Skontaktuj się z nami