Stwórz miejsce pracy, które sprzyja świetnym pomysłom

Zainwestuj w kulturę, która sprzyja pracy nad nawykami zwiększającymi skuteczność, wpływającymi na tworzenie atmosfery zaufania i inkluzywności — i uzyskaj większe zaangażowanie i kreatywność swoich pracowników.

Bezpłatny poradnik

6 sposobów na to, by Twoja organizacja była bardziej inkluzywna

Dowiedz się więcej na temat tego, co możesz zrobić, aby Twoja organizacja stała się bardziej inkluzywna i poznaj nowe strategie, które pomogą Ci osiągnąć ten cel.

Darmowe demo

Szybkość zaufania

Poznaj zachowania, które budują zaufanie oraz co robić by zachować dodatni bilans konta emocjonalnego.

Nasze podejście

FranklinCovey jest cieszącym się zaufaniem, światowym dostawcą rozwiązań, które pomagają organizacjom tworzyć zwycięskie kultury.

Nasze unikalne podejście łączy sprawdzone materiały i treści, oparte na dziesięcioleciach badań i rozwoju, usługi doświadczonych konsultantów i facylitatorów oraz innowacyjną technologię, która wspiera i wzmacnia trwałą zmianę zachowań.

Rozpocznij współpracę z FranklinCovey, aby budować kulturę Twojej organizacji

Pomożemy Ci stworzyć oparte na zaufaniu, inkluzywne środowisko, w którym ludzie mogą się autentycznie wykazać i dawać z siebie to, co najlepsze.

Nasze rozwiązania rozwijają w liderach i zespołach nawyki podwyższające skuteczność, poziom zaufania i inkluzywność. Efektem jest zwiększenie zaangażowania, innowacyjności i poprawa wyników biznesowych.

 • Zachęcaj do pracy nad nawykami zwiększającymi skuteczność, dzięki którym Twoi pracownicy będą mogli rozwinąć skrzydła.

  Ludzie, którzy znają i działają zgodnie z zasadami skuteczności:

   • Czują się bardziej odpowiedzialni za swoje wyniki, relacje i samopoczucie.
   • Zarządzają swoją pracą w bardziej produktywny sposób.
   • Efektywniej zarządzają zmianą i lepiej panują nad swoimi emocjami.

  REZULTAT: Twoi pracownicy angażują swoje wysiłki i kreatywność w realizację ​​najważniejszych celów i motywują swoich współpracowników do takiego samego zaangażowania.

 • Stwórz środowisko zaufania, w którym ludzie dobrze i chętnie ze sobą współpracują.

  Ludzie, którzy znają i stosują zasady i działania budujące wysokie zaufanie:

  • Rozwijają zaufanie do siebie, koncentrując się na czterech filarach wiarygodności: spójności, intencjach, kompetencjach i wynikach.
  • Budują relacje oparte na zaufaniu, które przyspieszają pracę.
  • Tworzą kulturę, w której pracownicy czują się bezpiecznie, podejmując ryzyko.

  REZULTAT: Twoi pracownicy wprowadzają więcej innowacji i tworzą bardziej kreatywne rozwiązania, poprawiając wyniki biznesowe.

 • Zbuduj kulturę, w której ludzie łatwo się integrują; w której każdy czuje się doceniany i może wykorzystać swoją kreatywność.

  Ludzie, którzy uczą się rozpoznawać swoje uprzedzenia i je pokonywać:

  • Rozwijają głębsze relacje, okazują empatię i ciekawość, oraz doceniają różnice.
  • Zauważają uprzedzenia u siebie i innych oraz wiedzą jaką strategię wybrać, aby tworzyć poczucie bezpieczeństwa i przynależności.
  • Tworzą kulturę, w której wszystkie pomysły i wkład każdego są doceniane i szanowane.

  REZULTAT: Pojawiają się przełomowe pomysły i uwalnia się kreatywny potencjał różnorodnych zespołów.

Indywidualny program rozwoju

Trwała zmiana zachowań zależy od ciebie. To, kim jesteś i jak postrzegasz świat, wpływa na to, jak angażujesz innych i jakim jesteś liderem. Nasze indywidualne programy rozwoju łączą specjalnie wyselekcjonowane treści, wiedzę i doświadczenie konsultantów, oraz zaawansowaną technologię, aby pomóc ludziom zmienić ich sposób myślenia i zachowanie.

Zapoznaj się z przykładowym indywidualnym programem rozwoju.

Osiągnięcie równowagi między życiem prywatnym i zawodowym

 • 01 Na żywo – Online

  5 Decyzji. Wyjątkowa efektywność ®

  5 Decyzji. Wyjątkowa efektywność, to szkolenie, które nie uczy tego, jak zrobić wszystko. To raczej rozwijanie kompetencji odróżniania tego, co ważne i podejmowanie działań zapobiegających wypaleniu.
  Czas: 1-2 dni

 • 02 Wnioski

  Pochowany żywcem

  Lawina drobnych spraw, to „żwir”, który Cię zasypuje i uniemożliwia osiągnięcie ważnych celów. Umiejętność odróżnienia żwiru od dużych kamieni, to pierwszy krok do tego, aby go wyeliminować.
  Czas: 5 minut

 • 03 Ocena

  Jak dobrze zarządzasz dobrym samopoczuciem w miejscu pracy?

  Skorzystaj z tego narzędzia, aby skuteczniej radzić sobie z presją i przezwyciężyć stres, dzięki regularnej samoodnowie.
  Czas: 10 minut

 • 04 Exceleratory

  Nawyk 7: Ostrz piłę®

  Ostrzenie piły to zadbanie o Twój najcenniejszy zasób — Ciebie samego. Oznacza to stworzenie zrównoważonego programu samoodnowy w czterech obszarach Twojego życia.
  Czas: 30-60 minut

 • 05 Jhana

  Co postanawiasz w tym tygodniu, żeby zachować równowagę między pracą i życiem prywatnym. Ustal granice i mów o nich otwarcie.

  Działanie w sposób zrównoważony, bez pogorszenia jakości Twojej pracy, może być łatwiejsze niż myślisz.
  Czas: 10 minut

 • 06 InSights

  Twoje nastawienie: noś pogodę w sobie

  Czy pozwalasz innym ludziom lub okolicznościom decydować o Twoim życiu?
  Czas: 5 minut

Historie klientów

PepsiCo

Building Empathic Leaders Across the Organization

PepsiCo Foods North America desired a consistent leadership training with content that progressed over time. Curating content from FranklinCovey’s All Access Pass®, they launched their CORE Leadership program to build empathic leaders at all levels of their organization.

Global Staffing & Recruiting

Building Culture for Global Growth

A global staffing and recruiting company is focused on creating a framework to enhance their culture. With the help of FranklinCovey’s The 4 Essential Roles of Leadership™, employees from around the world are learning a common language, finding common threads, and getting to know and understand each other.

UnitedHealth Group

Develop Emerging Leaders in a Globally Diverse Organization

Walter Baumann, owner of the Emerging Leaders Program for the UnitedHealth Group, shares his experience utilizing FranklinCovey’s All Access Pass® to increase development of individual contributors and first level managers at a global scale. Watch how he used the solutions to develop leadership skills, navigate cultural differences and achieve higher satisfaction

Mississippi Power

Building a Culture of Leadership and Effectiveness

Mississippi Power needed to prepare for wholesale change. Deregulation of their industry was causing drastic changes in the way they served their customers. See how they incorporate The 7 Habits of Highly Effective People® to build a culture of leadership and effectiveness throughout the organization.

Platforma FranklinCovey All Access Pass®

Uzyskaj stały dostęp do wszystkich programów i materiałów FranklinCovey, a także doradców,ekspertów i technologii, które wspierają trwałą zmianę zachowań.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami